Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is, akit hasonlóan...

Van más is, akit hasonlóan bánt ez?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk barátommal. Barátaim egyáltalán nincsenek. Elszomorít, hogy úgy telik el a nyár, hogy kimaradok minden programból és csak otthon ülök. Társasági életből, fesztiválokból, koncertekből, utazásokból, stb. Van más is hasonló helyzetben?

27/L


2023. aug. 3. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Utazni, túrázni szívessen mennék, s fesztivál éppen nem annyira vonz. Menni nem nagyon tudok kivel ilyen helyekre, javarészt amúgy is csak melózom.


F

2023. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez vigasztal kérdező én 23 éves férfi vagyok és eddig ugyanígy kimaradtak ezekből, mint te. Ezen a nyáron voltam életemben először bulizni, meg fesztiválozni. Soha életemben nem jártam el ennyit így nyáron, mint a mostanin. Barátnőm még soha nem volt.
2023. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :(

32/N

2023. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok egyedül (vannak barátaim és párkapcsolatom is), de ha valami érdekel, egyedül is szívesen elmegyek. Miért nem próbálod meg te is?
2023. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak dolgok, amiket csinálhat az ember egyedül. Kell az énidő is. De pl. egy fesztiválra, vagy utazásra egyedül nekem furcsa lenne elmenni.
2023. aug. 3. 13:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok. Sok éves kapcsolat után, ami mellett az amúgy sem túl nagy szociális hálom lemorzsolódott és megszűnt.

Most nincsenek se barátaim, se igazán olyan érdeklődésem amibe bele tudnék merülni egyedül és lekötne kellően, se társam.


Olyan mintha visszakerültem volna oda ahol 19 évesen, egyetem előtt álltam. Csak épp barátok nélkül, meg anélkül hogy épp előttem állna valami új az egyetem képében, ami egyrészt lefoglal, másrészt ad valami szociális közeget.


Eddig az egész nyarat itthon töltöttem, ráadásul még dolgozni is home office-ban dolgozok.


Újra kellene kezdeni valahogy szinte az egész életet, mert a felnőtt korom ebben a kapcsolatban telt eddig,de azt se tudom hol kezdjem, és nincs is kivel vagy mivel.


26/F

2023. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez csak rajtad múlik!
2023. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En eddig azert nem mentem sehova mert nem tudtam menni(szigoru sehova el nem engedő szülők, aztan beteg féltékeny ex), hogy ma amikor már egyik sincs es teljesen szabad vagyok meg azt se tudom mégis hova mennèk meg kivel??

Teljesen egy intro f.st csináltak belolem.


Itt a nagy szabadság es nem tudok vele mit kezdeni! Kinomban már vàrosi rendezvényeken ténfergek egyedul:(

2023. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon àtérzem...
2023. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

"...kimaradok minden programból és csak otthon ülök. Társasági életből, fesztiválokból, koncertekből, utazásokból..."

Ne töketlenkedj, hanem vegyél részt a programokban és ne csak ülj otthon! Menj fesztiválokra, ha menni szeretnél, koncertekre és utazz!

Ki a fene akadályoz meg!

Lesznek ott is emberek és barátkozhatsz nyugodtan. Nem is értem a kérdést...

2023. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!