Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 10 év magány miatt teljesen...

10 év magány miatt teljesen nincs már motivációm semmihez, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egész 20as éveim így teltek, nem tudom mit tudnék tenni, amikor már úgy érzem a többnél is többször próbálkoztam azzal, hogy jobban érezzem magam..


Nyilván senkit nem érdekel, csak engem, tehát csak én tudom ezt helyrehozni, de nem tudom, hogyan, olyan mintha egy szigetre lennék egyedül bezárva, és ott hagynák, hogy elrohadjak egyedül, vagy ha nem valami eszméletlen értéket teremtek számukra, akkor egyből befogadnának


30f


2023. szept. 12. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el túrázni. Engem kicserélt teljesen
2023. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Amit leírtál, az összefoglalható egyetlen szóval: depresszió.

Fordulj pszichológushoz, segíteni fog.

Meg ha magányos vagy.. hát.. nyilván érdemes barátokat keresni. Pl hobbik mentén könnyen megoldható.

2023. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Sem hobbival, sem túrával,sem nyuzsgéssel nem lehet barátot szerezni.

Hat év tapasztalata. Nem volt olyan túra,ahol férfiként ne kaptam volna szexuális célozgatást.

Már ezért is egyedul túrázom.

2023. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Légy nyitott, ha adódik valami. Ha már túrázni küldenek, kifejezetten ismerkedős túrákat is szoktak szervezni. A pszichológus sem rossz ötlet. Az én hasonló életem ott nagyot változott. A terapeuta bemutatott egy másik kliensének, akivel nagyszerű barátok lettünk, aztán baráti társaság is kialakult.
2023. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3, nem-e? pont ma találkozom egy eddig ismeretlen sráccal, bevesszük a hobbis csapatunkba. ha mindne jól megy, mostantól akár évekre is mindne héten találkozunk, időt töltünk együtt.

Ez az elmúlt 1 hét tapasztalata.

2023. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megyek el caminora a héten, meg pszichológushoz is járok.. de attól még ezek az eszméletlenül erős érzések, annyira utolérnek hogy néha beleőrülök
2023. szept. 12. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a terápia mellett segítettek megérteni dolgokat a könyvek is. PL. "Ha a férfi beszélni tudna", Korb: Felfelé a lejtőn, Shapiro: "Győzd le a múltad!"

Nézz utána, ez, vagy másik hátha felkelti az érdeklődésed.

2023. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit, lesz egy nyugodt tíz éved megint.
2023. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok26F
2023. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ez a camino rohatt jot tett, ha 1-2 evig tolnam sztem ram sem lehetne ismerni


Valszeg tobbet kell turaznom majd hogy fejlodjek a boldogság felé

2023. szept. 28. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!