Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok könyveket ajánlani...

Tudnátok könyveket ajánlani magányos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint Az öreg halász és a tenger.

2023. szept. 26. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Monte Cristo grófja, Nyomorultak, Üvöltő szelek.
2023. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mármint magányos férfiakról szóló könyveket?


Csak mert a magányos férfiaknak olyna könyveket ajánlanék... amik érdeklik őket, tekintve, hogy olvasni érdeklődés alapján szokás.

2023. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Magányos férfiaknak szóló könyv. De akár jöhet magányos férfiakról szóló könyv is, a lényeg, hogy a magánynak fontos szerepe legyen benne.
2023. szept. 26. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Definiáljátok már, hogy milyen egy "magányos férfinek szóló könyv", mert most már nagyon kiváncsi vagyok. 😀
2023. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nemtom, amikor én régóta egyedül voltam, a Vaják könyvsorozatot kezdtem el olvasni.

Ezért nem kértem pontosítást a kérdésben, mert mint írtam, a magányos férfi is azt olvassa, ami érdekli.

De akkor te magányos férfiakról, vagy úg yáltalában a magányról akarsz olvasni.


Robinson Cruso pl

2023. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A kis herceg.Ott is van szó a magányról.
2023. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Dosztojevszkij: Feljegyzések az egérlyukból, Feljegyzések a holtak házából, Goljadkin úr.


Egyébként a magányos férfi olvasson érdeklődése és szellemi képességei szerinti műveket.

2023. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy szerintem ha baromira éled a magányt, pont nem magányról szóló könyveket kéne fogyasztani. Csak arra jó, hogy még mélyebbre húzzon.
2023. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mary Shelley Frankenstein.

Egy nagyon érdekes könyv.

Goethe : Az ifjú Werther szenvedèsei. Ez abban segít hogy egy jót nevess a tàrsadalmon és érezd hogy nem is vagy annyira elveszve ( mert a főhőshöz képest mindenki normális)

2023. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Odüszeia

Furán hangzik, de azon kívül, hogy egy magányos férfi megpróbáltatásairól szól, egyébkén jó könyv. Persze nem épp könnyű olvasmány.

2023. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!