Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a magyarok akik külföldre...

Azok a magyarok akik külföldre mentek dolgozni mert itt kevés a pénz nem magányosak?

Figyelt kérdés
Nem közösítik ki őket a németek,vagy osztrákok attól függ hová mentek?Nem haragszanak rájuk,mint ahogy sokan haragudtak itt régen a románokra hogy idejöttek dolgozni?Nem mondják nekik minek mentek oda?Miért nem maradtak Magyarországon?

2023. szept. 27. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Egy magyar munkavállaló magányos külföldön
Nem magányos,ugyanúgy elfogadják mint az ottani embereket
Aki külföldön magányos, Magyarországon is az lenne
Nem magányos,csak honvágya van,húzza vissza a szíve Magyarországra
22 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem egy hét múlva már hiányozna Budapest.A Margitsziget,a kirándulás a Normafánál,az utazás a 4-6 villamoson,hiányoznának ezek a dolgok.
2023. szept. 27. 11:04
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Külföldön is sokféle ember él, lehet ott is kapcsolatokat kialakítani. A legtöbb nyugati országban nem tolják ezt a bevándorlásellenes dolgot, ami Magyarországon megy.


Budapest meg akkor is hiányozna, ha egyszerűen csak az országon belül vidékre költöznél, nem? Ennyi erővel soha senki ne költözzön el másik településre.

2023. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Cooky Franciaországból költözött Magyarországra és nem úgy tűnik hogy magányos lenne.Családja van itt,barátai.
2023. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3 de Cooky egy ismert ember,én most az egyszerű emberekre gondolok.Nem a sztárokra
2023. szept. 27. 11:14
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
1: Általában ingáznak. Naponta vagy hetente.
2023. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

1: "A Margitsziget,a kirándulás a Normafánál"

Én pesti vagyok, de 5 éve nem voltm a Margitszigeten és 45 éve a Normafánál.:)

2023. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Én amikor vidékre vagy külföldre megyek pár nap után már hiányzik Budapest.Olyan jó érzés amikor a busszal vagy vonattal beérünk Budapestre,ilyenkor úgy érzem,itthon vagyok,kellemes érzés fog el.
2023. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én amikor vidéken voltam pár napot sokat gondolkodtam Budapestre.Gondoltam rá,hogy ott a belvárosban biztos nincs ilyen csend és nyugalom,ott jönnek mennek az autók,kint ülnek az emberek az étterem teraszán,beszélgetnek,csilingel a villamos,és akkor elkezdett hiányozni Budapest.Legszívesebben azonnal indultam volna haza.

.

2023. szept. 27. 11:25
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Több országban éltem, sehol se közösítettek ki. Beszélem a nyelvet, vannak helyi barátaim, munkahelyen megbecsülnek.

A honvágy számomra ismeretlen fogalom, sose éreztem a 10+ év alatt. Az otthoni barátaim hiányoznak, de ez áthidalható gyakori látogatással meg online kapcsolattartással. Nem a világ végén vagyok, csak 3 órára repülővel.

2023. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindenkinek van beteges honvagya.

Plusz, az uj helyen is van eleg latnivalo, nem csak Budapest a vilag kozepe.

A nyugatiak nyitottabbak, megkerdeztek hogy miert az az orszag, de a pozitiv oldalra voltak kivancsiak, nem a minek jottel ide mentalitas sut beloluk.

Ha beszeled a nyelvet, es normalis vagy, nem leszel maganyos.

2023. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!