Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a magyarok akik külföldre...

Azok a magyarok akik külföldre mentek dolgozni mert itt kevés a pénz nem magányosak?

Figyelt kérdés
Nem közösítik ki őket a németek,vagy osztrákok attól függ hová mentek?Nem haragszanak rájuk,mint ahogy sokan haragudtak itt régen a románokra hogy idejöttek dolgozni?Nem mondják nekik minek mentek oda?Miért nem maradtak Magyarországon?

2023. szept. 27. 11:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem egyedül jöttem, hanem családostól


2. Nem közösít ki senki, szerencsére itt a többség intelligensebb ennél


3. Németországban élünk. Rengeteg a bevándorló, így nem kizárólag német társaságban mozgunk. A barátaink között vannak lengyelek, oroszok, ukránok, magyarok, libanoniak, indiaiak, ecuádoriak, de amúgy németek is.


4. Magyarországon is több helyen éltem. Nem különösebben hiányoznak. Persze, amikor arra járok, akkor elkap egyféle nosztalgia.

2023. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Budapest pokolian hianyzik, de mikor latogataskor a tevebol az a propaganda omlik, tudom, hogy semmikepp nem tudnek ott elni.

En mikor kimentem, nem magyar, nem keleti buborekba mentem es ragadtam bele. Azonnal a helyiek kozt ugyan kulfoldikent, de nem idegenkent eltem.

2023. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12 nemcsak az M1-et lehet fogni Budapesten,nem mindenhol a propaganda ömlik.Klubrádiót is tudsz hallgatni online az egész világon.
2023. szept. 27. 12:18
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
13: Én meg 15 éve nem nézek TV-t egyáltalán és rádióból is csak zenét hallgatok.
2023. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem magányos, ugyanúgy elfogadják mint az ottani embereke.


Ez hazugság, soha nem fogják teljesen elfogadni és egyenlő államporkánként tekinteni rá. Folyékonyan beszélheti a nyelvet, beilleszkedik az adott ország szokásaiba és kultúrájába, de mindig éreztetni fogják vele, hogy ő csak egy bevándorló!

10 éve élek Németországba, és én, ezeket tapasztalom, más magyarok is akiket ismerek, akik hasonlóan látják ezeket a dolgokat, mint én.

A magányt még lelehet küzdeni vagy elviselni, de soha nem fognak elfogadni! Egy Németnek, Hollandnak, Osztráknak, stb... teljesen más a felfogása sok mindenről, mint egy magyarnak!

2023. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A németeknél lehet, de nyugat nem csak Németország vagy Ausztria.

Írországban egyáltalán nem tapasztalom az általad említett dolgokat.

2023. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15 hát nem tudom, én még csak 3 hete élek Németországban, de már hívnak mindenfele a kollégáim, pedig mind német. Nagyon barátságosak és befogadóak, igaz nekem nincs bevándorló külsőm, szőke haj kék szem, tudok németül meg minden.


Én egyedül jöttem ki, vagyis kutyával, van itt egy rokonom is meg mellette már nyomom a Tindert is, hogy hamar találjak párt, de a honvágyat most kezdem egyre jobban érezni. Hiányoznak a barátaim, a családom, hiányzik az, hogy nem tudok csak úgy átugrani hozzájuk, hiányzik a szülőfalum, Budapest is nagyon, imádtam ott bulizni járni, sétálgatni…szóval nem egyszerű, remélem idővel javulni fog a helyzet, mert ha nem múlik el mondjuk fél év múlva sem, akkor inkább visszamegyek. Aki családdal, párral jön ki, annak biztos könnyebb.

2023. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17: ahogy kialakul a kinti életed úgy fog egyre kevésbé hiányozni az otthoni. Az, hogy már hívnak mindenhova az jó kezdés, de fél évnél így is valsz többre lesz szükség.
2023. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%

A németek még mindig nácik, hiába tesznek meg mindent, hogy palástolják. Ezért ha nincs germános külsőd elég nehéz dolgod lesz. Ez igaz Angliára, Hollandiára és a Skandináv országokra is.


Viszont Dél-Európában már jobban elfogadnak, ott nem fajilag fognak kiközösíteni max kulturálisan amit azért jobban le lehet dolgozni mint az előbbit.

2023. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!