Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka amikor egy 40...

Mi az oka amikor egy 40 körüli keveset kereső férfi nem talál magának csak nála idősebb,kicsit elhízott,elvált többgyermekes nőt?

Figyelt kérdés
Én udvaroltam elvált 30 feletti 4 gyerekes nőnek.Annak ellenére hogy egyedül nevelte 4 kiskorú gyerekét visszautasított.Az oka szerintem az volt,hogy jól nézett ki,vékony volt,így még válogathatott 4 gyerek mellett is.Molett,elhízott nőknél lett volna esélyem,pedig én nem vagyok az.De hogyhogy egy kövér nő vonzónak lát egy férfit,és hogyhogy egy vékony nő már nem látja vonzónak ugyanazt a férfit?F

2023. jan. 14. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Ha csak kövér nőknek tetszik egy férfi nincs probléma
Aki kövér nőnek tetszik,tetszhet vékony nőnek is.
Aki vékony válogathat,aki meg nem az nem ilyen egyszerű
37 szavazat
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem,a Jóisten akar engem ráerőltetni hogy olyan nővel jöjjek össze aki nem vonzó számomra.
2023. jan. 14. 14:47
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Mivan? Mégis mit akartál tőle, amit visszautasított? Mert pl. férjhez menni én sem akarnék többet.
2023. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
2 tetszett nekem,össze akartam jönni vele.De azt mondta nem vagyok az esete, másmilyen külsejű férfiak jönnek be neki.Mondta mindezt úgy,hogy 4 kiskorú gyereket nevelt egyedül.
2023. jan. 14. 14:50
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Miért jönnél össze egy olyan nővel, aki nem vonzó számodra? Én pl. kövér nő vagyok, és inkább vagyok egyedül, mint olyannal, aki nem vonzó. Neked miért nem megy ugyanez?
2023. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Ja értem. Nem jöttél be neki, de szerinted mivel van 4 gyereke, ő már nem válogathat. Nem kell ezt így agyongondolni. Nem tetszel neki, kész. Ez olyan, mintha csak azért járjon veled egy csaj, mert nincs barátja?
2023. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Meg azt se értem, miért vagy felháborodva azon, hogy a négygyermekes anyuka válogat. Jól is teszi, nem mindegy, hogy milyen férfi kerül mellé, ennyi gyerek mellett!
2023. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%

2 oka van:

40 körüli

Keveset kereső

2023. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%

Tehát ne válogasson a te értelmezésedben egy 4 gyerekes nő? Örüljön, hogy szóba állsz vele?

Tudod, inkább örökre egyedül maradnék, ha hasonló önreflexió nélküli ember lenne csak a választék, mint te.

2023. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
5 azzal próbáltam magam vigasztalni,hogy biztos azért nem kellettem neki mert nincs gyerekem,neki meg olyan férfi kellett volna akinek szintén van gyereke.De szerintem itt egyszerűen arról volt szó,hogy csinos volt a 4 gyerek ellenére,és nem akart összeállni egy ilyen csóró,átlagos kinézetű sráccal🙁
2023. jan. 14. 14:57
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Csóró vagy és öreg? Nem elég indok ez?
2023. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!