Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miert van es hogyan tudnek...

Ez miert van es hogyan tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés

Roviden megfogalmazva lanyokkal kapcsolatos,nem tudok "csajozni" es mar emiatt tele vagyok gyulolettel es rohadtul kezdem elegem lenni ebbol az egeszbol.


Szoktam edzeni,adok magamra,de megis ugy kezelnek,mint egy darab sz*rt. Nem kellek nekik,lekoptatnak,kikosaraznak,meg beszologatnak/beegetnek mindenki elott,mert most teszik a fejuket es,hogy menonek erezzek magukat.


Masert bezzeg konkretan megvannak halva,mas nem szenved ilyen problemaval,sot,azzal van akivel szinte akar. En miert nem lehetek ilyen? Miert? Foleg h jo ideje probalok tenni erte es semmi latszatja nincs,mas meg sz*rt nem dolgozott magan. Rajtuk mit kell enni? Mast nem latok csak,hogy ezekre az felvago bunko gyokerekre hajtanak,az ilyen sz*rba se van nezve holott meg azok se néznek ki teljesen jol es semmivel nem is kulonbek tolem.20 eves vagyok es ez ment mindig is egesz eletembe.


Mit tudnek tenni ellene mert,mar nagyon ki van a tokom,es mar kezdek beleorulni.


Johettek azzal,hogy onbizalomhiany…jo,es ha lenne mit mondjak neki? Ha ugyanugy megprobalnek leallni szerepelgetni,akkor engem rohognenek ki meg egetnenek be…akkor en kerdezem,mas mi a lof*szt tud,mond,csinal amit en nem?

A beszologatos,trollkodo kommentek meg haggyanak beken.



2023. okt. 3. 19:26
1 2 3
 21/21 he84 ***** válasza:
Így van, ahogy a 20-as válaszoló mondja. Fogd fel már kérdező, utoljára mondom most én is konkrétabban azt, hogy túl negatív a hozzáállásod mindenhez, így ne csodálkozz, ha vonzod a bajt, ha minden apróságon kiakadsz! A legtöbb embert megnézik néha mások, ezt el kéne fogadnod, nem pedig kiakadnod rajta, önmagad gerjeszted és váltod ki akaratlanul is ezzel a többi emberből a piszkálodó hozzáállást feléd. Jó lenne, ha végre felfognád és elhinnéd, hogy ez a helyzet és ha ez megvan, akkor változtass rajta, ne akadj ki minden apróságon, mint nézésen stb.! Én tuti félnék melletted és a többségnek legalább fele biztos fél tőled, ezért is reagálnak így. Melletted más se nyugodt, mert könnyen kiakadsz és ezt sugárzod! Ezen változtass! Kész, ennyi és én se fogalkozok veled többet, ez volt az utolsó és sok sikert! Ha pedig nem hiszel másoknak, akkor felesleges volt kérdezned! Pá!
dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!