Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miert van es hogyan tudnek...

Ez miert van es hogyan tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés

Roviden megfogalmazva lanyokkal kapcsolatos,nem tudok "csajozni" es mar emiatt tele vagyok gyulolettel es rohadtul kezdem elegem lenni ebbol az egeszbol.


Szoktam edzeni,adok magamra,de megis ugy kezelnek,mint egy darab sz*rt. Nem kellek nekik,lekoptatnak,kikosaraznak,meg beszologatnak/beegetnek mindenki elott,mert most teszik a fejuket es,hogy menonek erezzek magukat.


Masert bezzeg konkretan megvannak halva,mas nem szenved ilyen problemaval,sot,azzal van akivel szinte akar. En miert nem lehetek ilyen? Miert? Foleg h jo ideje probalok tenni erte es semmi latszatja nincs,mas meg sz*rt nem dolgozott magan. Rajtuk mit kell enni? Mast nem latok csak,hogy ezekre az felvago bunko gyokerekre hajtanak,az ilyen sz*rba se van nezve holott meg azok se néznek ki teljesen jol es semmivel nem is kulonbek tolem.20 eves vagyok es ez ment mindig is egesz eletembe.


Mit tudnek tenni ellene mert,mar nagyon ki van a tokom,es mar kezdek beleorulni.


Johettek azzal,hogy onbizalomhiany…jo,es ha lenne mit mondjak neki? Ha ugyanugy megprobalnek leallni szerepelgetni,akkor engem rohognenek ki meg egetnenek be…akkor en kerdezem,mas mi a lof*szt tud,mond,csinal amit en nem?

A beszologatos,trollkodo kommentek meg haggyanak beken.



2023. okt. 3. 19:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jo,akkor most aruljatok el,hogy mi a p*csat csinaljak?

Mit? Mi a lof*sz kell a lanyoknak? Mi? Mas mi olyat tud felmutatni,amit en nem? Mi a f*sznak sussek el egy mosolyt,vagy szoljak akarkihez is,ha en vagyok az mindig tarsasagba, akivel kiszurnak vagy beszologatnak,foleg a mostani korosztalyt nezve,minden masodik szavuk egy beszolas.

Ez mar egy kesz vicc,hogy ilyen senkihazi, gyoker,gonosz,terrorista alpari emberek tobbek tolem,mert most ok retardaltak,en meg nem. Tehat akkor mi a tokomet csinaljak? Mit? Erre okoskodjon ossze valaki valamit,es azert beszelek igy mert mar elegem van ebbol az egeszbol,es hogy kiskoromtol kezdve ez megy,hogy ugy bannak velem,mint egy darab szarral,ha veletek tortenne ez megneznem,hogy allna a szatok.



Eskuszom nektek,irjatok le nekem egy tanacsot,hogy hogy a f*szba viselkedjek egy lannyal meg miket mondjak neki,es hogy ezt az egeszet,hogy kell csinalni,megfogadom,es leirom ide,hogy mi volt,de ha csak rossz lesz majd abbol is,akkor ide tobbet meg veletlenul se teszek fel kerdest,mert ertelme nincsen.

Es ne azzal gyertek most, hogy mit karomkodok,megvan ra k*rvara ra az okom,nem beszelve arrol,hogy van annyi eszem,hogy mersekeljem magam,egy beszelgetes,komminikacio kozben! De ugy is en leszek az agressziv,elmebeteg,hulye allat,de azt senki nem nezi,hogy van ra okom,hogy ilyen legyek,ilyeneket meg senki nem mond/csinal ok nelkul,k*rvara nem jo szandekombol vagyok ilyen.

2023. okt. 15. 00:40
 12/21 anonim ***** válasza:

Ne követelőzz. Ne az legyen, hogy te gyúrsz, tehát neked jár.

Szerinted az emberek ezt nem érzik?

Persze, sok lány (ahogy sok fiú is) önző dög. De te meg azt hiszed, hogy ha x és y dolgokat csinálsz, akkor neked jár a barátnő, pedig ez pont nem így van, itt emberekről beszélünk, az emberi kapcsolatok pedig nem úgy működnek, mint egy tranzakció. Érted, mire gondolok? A legfullosabb palikat is hagyták már el. A színész, Henry Cavill, aki szerintem kb. félisten is beszélt már nyilvánosan arról, hogy nem volt egyszerű ismerkednie, neki is voltak ezzel gondjai, pedig aztán nála többet gyúrni nem nagyon lehet.


De azt érszrevetted már, hogy itt a válaszaidban SEMMIT nem írtál magadról a gyúráson kívül, meg hogy más férfiak szerinted nálad rosszabbak?

Azt nem tudhatod, hogy velünk hogy bántak. Nem akarok belemenni a saját életembe, mert egyrészt tudom, hogy nem érdekel téged, másrészt ez nem nyomor farokméregetés. Szóval megint csak vagdalkozol, magadat sajnálod és vádaskodsz.

Még mindig fenntartom, hogy annyira negatív a kisugárzásod, hogy a fene akarna veled ismerkedni.


De akkor közelítsük meg máshonnan. Mondj magadról valamit, ami nem siránkozás, nem követelőzés, nem gyúrás és nem mások lefitymálása.

Mi érdekel? Mit szoktál csinálni? Van hobbid? Van valami becsípődésed, amivel szívesen foglalkozol?

Nem tudom, akármi. Zenélsz valamit? Milyen könyveket olvasol? Van valami háziállatod?

Innen lenne a legegyszerűbb megközelíteni a "csajozást". Keress olyan lányokat, akik a te köreidben mozognak. Akkor már nem kelle azon agyalni, hogy mit csinálj, mert lenne közös téma.


Azt meg még mindig nem akarod elfogadni, hogy oké, hogy szerinted oka van a viselkedésednek, de ettől még nem lesz kevésbé taszító.

Nem ugyan az a szint, de pl. minden komoly bűnözőnek volt valami trauma az életében, mégsem kell őket szeretni, meg így elfogadni. Minden ember e genetikai hozadékainak és az élete körülményeinek az összessége. Ettől még neked is biztos van olyan ember, akit nem kedvelsz, pedig ő sem ok nélül olyan, amilyen.

Az "okom van rá" jól hangzik, csak ettől senkinek nem fogsz jobban tetszeni, érted?

2023. okt. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 he84 ***** válasza:
Hát nem igaz, még mindig képtelen vagy felfogni kérdező, hogy ez a túl negatív hozzáállásod, a sürgetés és rágörcsölés a baj,... Ez érzik, korábban is vélhetően inkább negatív voltál, ezért van ez veled, már bocsi. Mindezzel bevonzod a rosszat, illetve taszítod az embereket. Nincs ilyen, hogy mit mondj egy nőnek, miről beszél vele, ami sikert garantál, nem minden nő ugyanolyan, ahogy a férfiaknál is nem minden férfi ugyanolyan (szerencsére), nincs nőkre írott szabvány, se recept, ahogy férfiakra sincs, fogd fel, hogy mindenki külön egyén és személyiség!
2023. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 he84 ***** válasza:
És ameddig állandóan negatívan állsz hozzá, magadat sajnáltatod, más férfiakkal méred össze magad és káromkodsz, addig soha nem lesz jobb. Mi itt bőven segítettünk, adtunk tanácsokat, vedd észre végre már, innentől leginkább rajtad múlik, kész!
2023. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

12

Azt ugye tudjatok,ha pl elkezdene erdekelni (pelda keppen felhozva) a fozes,ott is ugyanugy beleuktozok mindenfajta emberbe,akik nem olyanok,mint en,es ugyanott kotnek ki. Mas mi olyat tud,amit en nem?

nov. 26. 11:28
 16/21 A kérdező kommentje:

Mas nem tortenik velem csak rossz,akkor hogy legyen jo a kisugarzasom,ezt most hogy gondoltatok?

Miert nem lehet engem elfogadni egyszer is abba a rohadt budos eletbe?

nov. 26. 11:29
 17/21 A kérdező kommentje:
Az "okom van ra" dolgot meg arra ertettem,hogy nem jo kedvembol voltam ideges, frusztrált,gondoltam kiemelem,hogy ne nezzel meg ennel nagyobb alparibb baromnak.
nov. 26. 11:31
 18/21 anonim ***** válasza:

Te még mindig a bölcsek kövét keresed. Sehol nem mondtuk, hogy ha van egy hobbid, akkor onnan automatikusan jönnek a csajok. Egyszerűen ez lehet a könnyebb út. Ha emberileg is van bennetek közös, nem csak "ez egy nő, én gyúrok, tehát az enyém kell legyen". Akkor nem kell erőltetetten gondolkodnod, mit mondj.

Példa. Én nagyon utálom az üres ismerkedős "szia mizu? Megláttalak, meg akarlak ismerni" dolgokat. De ha már van benne valami tényleg rám szabott, akkor sokkal szívesebben elkezdek beszélgetni. "Szia! Láttam X könyvet olvasod, milyen?" "Említetted, hogy x dolgot csináltál hétvégén, az engem is érdekel." Sokkal kevésbé kínos és személytelen.


Mert félelmetes az az ember, akinek láthatóan dühkezelési problémi vannak. Nem szeretnéd ezt hallani, tudom. De én egyszerűen nem tudok ellazulni valaki olyan mellett, akitől kicsit is félnem kell. Érted, hogy mit mondok? Mikor folyamatosan ott van az, hogy na most fog eldurrani az agya, na most fog kikelni magából.

A feszültség kiül rád. Ez 100%.

nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

De olyan szinten,hogy rendesen kirohognek az emberek meg gunyolodnak rajtam,ok nelkul ugy,anelkul,hogy hozzajuk szolnek. Konkretan ugy bannak velem,kezelnek,gunyolodnak meg beszelnek velem az emberek,mint egy autistaval. Kirohognek,ok nelkul beszolnak,megertenek,leneznek,van aki csunyan,idegesen nez ram,es senki nem csinal semmit,van aki rohog rajtam.

Ez elofordul iskolaba,utcan,ma a buszmegalloba,gyakorlati helyen.


Es en ezt mar nem birom,hogy akarmit csinalok igy ban velem mindenki es akkor ne legyek ideges meg legyek tele pozitivitassal,ha meg visszaszolok,akkor persze egybol idekell jonni legalabb 2-3-an,mert csak ugy nagy a pofajuk azoknak a kutyafergeknek.


Pl multkor is bementem a suliba,uj hajjal,ruhaval,nyaklanc,cipo minden,odamegyek haveromhoz koszonni,ott beszelgetunk tok vidaman erre egy csapat fiu elmegy mellettunk az egyik idejott es elkezdett minket ilyen melyen bamulni,eloszor haveromat aztan engem egy ideig aztan tovabb ment.


Vagy ma is vártam a buszt,eloszor is beleutkoztem egy osztalytatsamba,koszontem neki o meg b*szott vissza koszonni (nem is fogok neki mar azert se) erre odament par gyerekhez,en ott sietve nezem a buszokat hogy melyik az enyem erre odaszoltak gunyosan rohogve "He,ez megy arra" meg hogy "Ezzel menjel,azzal menjel"


De ne legyek ideges. Massal mi a francert nem birjak ezt csinalnu,miert mindig belem? Miert nem lehet engem beken hagyni legalabb 1 napig es miert van az,higy akarmit csinalok sose fogadnak el szepkent az emberek? Elegem van abbol,hogy mindneki ugy ban velem mint egy sz*rkulaccal annak ellenere is,hogy igyekszek tenni ellene,valamint kiveteleznek velem es leneznek mindenhol es mindig en vagyok az,akinek tarsasagba beszologatnak vagy beegetik,csak hogy ok menok legyenek foleg lanyok elott. De te itt okoskodsz,hogy miert vagyok ilyen meg hogy jobb lesz minden es,hogy en vagyok a hulye.

nov. 26. 21:18
 20/21 anonim ***** válasza:

Kutyaféreg. Úgy beszélsz mint egy ulolsó bunkó c típusú. Gusztustalan és ostoba hatást kelt.


De figyu, te már attól idegbeteg lettél, hogy NÉZTEK. Szerinted engem nem nézett még soha senki? Ez a baj, hogy egyszerűen rögtön ragálsz. Látják rajtad, hogy mentálisan gyenge, labilis ember vagy, mert pont úgy reagálsz, amit akarnak.

Ezzel te magad okozod a bajt.


Ha nem változtatsz a saját belső hozzáállásodon, akkor szokd meg, egész életedbenm ez lesz. Ennyi. Nem fogok rád több időt pazarolni. Csak a saját véleményed hajtogatod, felesleges beléd időt fektetni. Egyszerűen nincs értelme.

nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!