Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más olyan ember is, aki...

Van más olyan ember is, aki teljesen (!) egyedül maradt fiatalabban?

Figyelt kérdés

Én 34 éves vagyok, senkim sincs. Se egy rokon, se egy barát, haver, barátnő, senki. Grafikus vagyok, egy külföldi cégnek dolgozom otthonról, így a munkatársakat se ismerem. Apám halála elött vele sok időt töltöttem, vele megbeszéltem a dolgokat. Azóta nincs kivel. Eleinte nem is esett le annyira, hogy egyedül vagyok, csak amikor műtétre kellett nemrég mennem, kérdezték, hogy Apám száma jó-e kontaknak? Mondtam, hogy nem, töröljék ki, de kértek másik nevet, számot, én meg mondtam, hogy nincs más akit értesíteni lehetne. Elég furcsa helyzet volt. Akkor döbbentem rá, hogyha lesz velem valami, a kutyát nem fogja érdekelni kb.


Ui: Apámnak nem voltak rokonai, az ő szülei megszakították a kapcsolatot mindenkivel valami miatt és úgy nőtt fel, hogy nincsenek rokonok. Anyámat sose ismertem, lelépett, nem beszéltünk soha róla.


2023. okt. 13. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon szomorú helyet. Sosem éreztél vágyat barátkozni, párt keresni, nyitni mások felé? Semmi sem áll az útjába, csak az, ha te magad nem akarod ezt, vagy nincs rá szükséged.
2023. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyissál az emberek felé, gondolom nem elhagyatott helyen élsz?!
2023. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Azért párkapcsolatot kereshetnél magadnak különféle módokon! Meg járj el klubokba, legyél facebook csoportokban. A szomszédokkal is szóba lehet állni.
2023. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Keress párt! Nekem is csak a férjem van, és az ő családja, na meg most már a kisfiam. 30 éves koromra meghalt mindenki a családomban, volt kemény 2 év, amikor teljesen egyedül voltam, szörnyű volt.
2023. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincs senkim, se barátnő, se barátok. Vannak rokonaim, de messze laknak, meg annyira nem is vagyunk jóban.
2023. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja és 29 vagyok.
2023. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Olyan mint a kérdező csak panaszkodni tudnak,ha a lehetőség ott lenne elöttük akkorsem élnének vele,mindenféle indokra hivatkozva..
2023. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En25f
2023. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Baratkozni senki se akar velem. Innen az oldalrol is talalkoztam mar 6 emberrel akiknek szinten nem voltak baratai. 2 mlm termeket akart eladni, 3-rol kiderult hogy azert vannak baratai, csak most rosszban vannak vagy kulfoldon, 1 meg hasonlo volt mint en. Aztan mindegyik lerazott, nem valaszoltak tobbet az uzeneteimre. Ja volt megegy regebben, aki szakdolgozatot irt es en voltam az alanya tudtomon kivul. Aztan kiderult persze.

Csajoknak nem jovok be. Nem, a tulsulyosaknak se akik panaszkodnak hogy sose lesz pasijuk es sirnak. Ok is elhajtanak, majd tovabb sirnak.

2023. okt. 16. 22:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, én segítek neked szociális hálót építeni!


Budapesti vagy?


Remélem, hogy aktuális még a kérdésed...

2023. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!