Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz igaz társat...

Miért olyan nehéz igaz társat találni, aki hiteles és őszinte?Komoly nő vagyok, szép, önálló, őszinte és humoros,mégse kellek senkinek hosszú távon. Nem rajtam múlnak a kapcsolatok, mert én őszintén szeretek, törődok. Egyszerűen elhagynak,nem kellek.

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 21:50
1 2
 1/18 he84 ***** válasza:
32%
Gondolom azért, mert ilyen férfiakat fogtál ki, akik nem akarnak komoly kapcsolatot személyes okokból. Sajnos olykor van ilyen.
2023. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg az a baj amit az első is írt, hogy nem hozzád való vagy nem megfelelő partnerrel (számodra) próbálkoztál. Nyilván mindenkinek van negatív oldalara erről pl semmit sem írtál és arról se, hogy konkrétan miért vagy hogyan lett vége ezeknek a kapcsolatoknak. Így nem lehet mást mondani, mint azt, hogy ezzel nem rontasz el semmit, ha ilyen vagy, mint amit leírtál.
2023. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Az emberek - nemtől függetlenül - az így vagy úgy, de ellenszenves jelenségektől igyekeznek távol tartani magukat. Az az öt-hat dolog, amivel önmagadat jellemezted, egyértelműen rokonszenves emberi jellegzetességek.

Kívülállóként rosszindulat nélkül azt mondanám, hogy vagy rosszul ismered magad, vagy nem mondtál el bizonyos dolgokat magadról. Vagy mindenki hülye.

2023. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Márpedig, ha mindig ugyanaz a vége, akkor nem a másikban van a hiba.
2023. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Férfiként én is mindig a szutyok nőket fogom ki, ez van.
2023. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

,,Nem rajtam múlnak a kapcsolatok"


Hát nem akarlak elszomorítani de ha ugyanaz újra és újra megtörténik, akkor pedig bizony te vagy a közös pont ami összeköti mindet.


Vagy az ízlésedben van a hiba azaz olyan férfiakat akarsz akik személyiségükből adódóan nagy eséllyel el fognak hagyni vagy pedig te csinálsz valamit amivel elüldözöd őket.


Neked kell átgondolnod a kapcsolataid és meg kell nézned hogy mi mit és miért követett. Az mindig rossz jel ha másokban keresed folyamatosan a hibát.

2023. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésed alapján nekem úgy tűnik, hogy magad sem veszed észre, de túlságosan egoista vagy, és talán ez az, ami sokaknak taszító veled kapcsolatban.
2023. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Ööö, csak én érzem egy kissé nagyképűnek ezt az önjellemzést?

Nem lehet, Kérdező, hogy túl magasra teszed a mércét?

2023. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Negatív vagy. Azok akik azt mondják, hogy nem kellennek senkinek azok egy idő után valóban nem kellenek.
2023. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert gondolom elvárásaid az egekben!

Persze csak a partnerrel szembeni elvárásaid teljesíthetetlenek, a magaddal szembeni elvárásaid meg a mélyponton. De neked fullos, gazdag, magas státuszú pasi JÁR! Te meg úgy nézel ki, mint egy teleszart zokni. Mint ahogy az általában lenni szokott.

2023. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!