Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék sirni egy kicsit?

Hogyan tudnék sirni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sorra jöttek a bajok az elmúlt pár hónapban...


Tini és felnőtt fejjel soha nem sírtam, pedig voltam mély pillanatok ez előtt is.

Úgy gondolom, hogy egy kiadós sírás talán kezdésnek javítana a helyzeten, de egyáltalán nem tudok sírni.

+Egy életmód váltás.


Nemrég elveszítettem édesanyámat. Nem eset váratlanul, egy agyvérzés után pár hónap alatt lassan annyira leépült, hogy már az utolsó hetekben megváltás volt neki a halál (nagyon rossz ezt így kimondani). Talán emiatt sem érzem úgy a dolgot.


Lett egy kisebb balesetem amiből nagyon nehezen épülgetek felfelé. Még az is kérdés, hogy vissza tudok menni dolgozni (lehet kereshetek másik melót).


Anyagilag szinte nullán vagyok.


A magánéleti dolgok sem éppen rózsásak.


Eltávolodott nagyon sok barátom az évek során.


Ne értsétek félre nem sajnáltatni akarom magam csak felvázoltam a helyzetet.

Tudom vannak mások is akiknek sokkal rosszabb.

Nem is ez bánt inkább az, hogy az évek során elnyomott és felgyülemlett negatív érzések amolyan gombóc szerűen "itt vannak a torkomon". Tökre olyan értelmetlennek látok mindent. Nincs kedvem semmihez (edzés, hobbi stb.).

Fiatalon volt egy időszak amikor az öngyilkosságon tanakodtam. Most így felnőtt fejjel ismét ilyen érzés kerülget, hogy amolyan utolsó utáni opcióként még mindig ott van ez a lehetőség...


Vannak tesóim, nekik is meg van a saját problémáik. Nem szeretném az én "hülyeségeimet" is rájuk terhelni. Próbálnám egyedül megoldani.

Kicsit hosszú lett bocsi.



2023. okt. 16. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát.. gondolj egy nagyon rossz dologra, vagy igyál egyet. Menni fog a sírás. de öngyi ne legyél
2023. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hallgasd meg a "Kell egy ország ott fent" c. számot... Részvétem.
2023. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nézz meg egy filmet, pl. Az élet szépet.
2023. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Pucolj hagymát. 😅
2023. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Menj olyan kórházi részlegre, ahol rákos gyerekek várják a megváltó halált...
2023. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4# a hagyma pucolás jó ötlet, hogy eddig erre miért nem gondoltam... 😀


Látom a többek sem veszik komolyan a kérdésem, de azért köszönöm.✌️

2023. okt. 19. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Csaj vagy? gondolom....a pasiiknak kicsit fura lenne a siras...
2023. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Öleld meg a párod vagy egy nőrokonod pl lányod. :) az mindig segít!
2023. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak különböző zenei válogatások Spotify-on, de nagyon sok filmzene is jó erre.



Viszont ha beszélgetni szeretnél, írj nyugodtan. Én is sok mindenen mentem keresztül az évek alatt, igyekszem másoknak segíteni. :)

2023. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!