Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit szoktatok csinálni az ex...

Mit szoktatok csinálni az ex párotok képeivel, közös emlékekkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt fotókra, ott felejtett apróságokra, dolgokra amiket közösen vettetek.

2023. okt. 20. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Tanulok belőlük, és már soha többet nem bútorozok össze senkivel. Szívesen bonyolodok kapcsolatba, de külön egzisztencia. Nem adom fel a saját külön teremet. 30/F
2023. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Fotókat kitöröltem, és elégettem, a laptopját , ipadjét széttörtem és kidobtam, a nálam maradt ruháit meg eladtam vinteden. Így jár aki megcsal
2023. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
3: Hú de megadtad neki. Bosszút áltál dolgokon. Ez aztán az áttétes igazságtétel vagy bosszú. Kegyek én is belerúgok néhány ovodásba, mert kihült a forrócsokim.
2023. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem az első exem volt,de őt szerettem a legjobban.Elhagyott,de legalább kulturáltan jelentette be.

Minden cuccot egy dobozba raktam és elpakoltam.Vannak értékesebbek is,azokat pedig használom.Nem törnék össze ilyen értéket,ráadásul hasznosak is.

Hat éve történt egyébként,szinte napra...

Azóta nincs senkim,de ugyanúgy,ahogy az 1-es,soha többet nincs összeköltözés,közös életvitel senkivel.

Kapcsolat alapja egyébként nem az összeköltözés.


F

2023. okt. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6 év hosszú idő. Szomorú vagyok hogy nem találtál a posztra azóta mást. #1
2023. okt. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Néha én is szomorú vagyok,de az élet megy tovább.Mivel meleg vagyok,így nálam kissé nehezebb az ismerkedés :)

Ez van.

Köszönöm az 5-ös hozzászólást.

#4

2023. okt. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6: A válaszom továbbra is fenntartom, még így is hogy kiderült hogy meleg vagy. A válaszom amikor írtam nő hiányára gondoltam. De gondolom ez is pontosan ugyan az. Szóval kitartás. Bár értem hogy milyen okom állhatnak amellet hogy nehezebbnek határozod meg félig egyetértek félig meg nem. Maradjuk egálban. (: Talán még lesz valakid.
2023. okt. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én amit tudtam elhoztam és eladtam amennyiért csak lehetett.Közös képeket,emlékeket összetéptem és a cafatokat hozzávágtam.Vannak erotikus képek a telón azokat megtartottam,néha kicsapom rá.Egy ribizli volt de felejthetetlen volt vele a szex.Perverz fütyiszerető nő volt. 27F
2023. okt. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4 es válaszoló

Kitartást neked. Biztos lesz még valaki akivel sikerül a kapcsolat még ha nem is akarsz összeköltözni.

Sok sikert! :)

2023. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, 9-es,de teljes lelki nyugalommal vagyok és élek.Elengedtem ilyen irányú vágyaimat :)

Persze azért néha fantáziálok egy társról,de most már úgyis mindegy...


A 4-es válaszoló

2023. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!