Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lànyok,nők ha feltűnően...

Lànyok,nők ha feltűnően bàmultok nèha zavarba ejtően az autómba amikor megyek vagy amikor beszàllok vagy pirosnâl àllok az mit jelent nálatok? Azt ,hogy tetszik az autóm? Vagy azt,hogy èpp nincs partneretek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 13:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Minden feltűnèsi viszketegsèg nélkül vezetek,zenèt se ordíttatom
2023. okt. 28. 13:55
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy nem téged nézünk, hanem, hogy mikor váltbzöldre a lámpa, de közben akár el is bambulunk.


Mint ahogy te sem az elhaladó nőt bámulod félrehsjtott fejjel, hanem te is a lámpát gigyeled.

1:1

2023. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kisfiuknàl vagy fèrfiaknàl èrtem,hogy miért nézik meg mert én is férfi vagyok
2023. okt. 28. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért figyelek az autókra, meg benne a sofőrre, mert mondjuk nem szeretném, hogy elb@sszanak. Ha mondjuk zöldre vált a lámpa, szoktam figyelni mit csinál, aki benne ül, mert párszor előfordult már, hogy a jelzés ellenére továbbhajtottak, vagy mondjuk ha átmegyek az úton, figyelem, hogy egyáltalán észrevett e engem, int e, hogy mehetek, vagy mi a helyzet, mert zebrán is volt már, hogy valaki lassított, aztán mégis elütött.
2023. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezt én értem 4-es de èn arról a szituációról beszélek ahol biztonságban vagy.Pl mész a járdán ahol a biciklis a veszélyforrás

Vagy állsz egy villamosmegállóba

2023. okt. 28. 14:15
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Vedd tudomásul, hogy nem téged -a pasit vagy nőt- nézem, hanem az autó vezetőjét figyelem, hogy lát-e, észlel-e, mert qrvára nem szeretném ha kivasalna.

És ez a kukkolás, nemi hovatartozás nélkül üzemel.

A saját érdekemben.

Na erről ennyit.🤣

2023. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudomàsul vettem😁
2023. okt. 28. 14:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó.

És semmi mást nem is magyarázunk bele.

2023. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok csak tényleg èrdekel,hogy mi jár az agytekervényeitekbe😁
2023. okt. 28. 14:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hasonlítasz egy ismerősükre,vagy ronda vagy.
2023. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!