Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet megszokni a magányt...

Hogy lehet megszokni a magányt? Minden nap az üres lakás vár! JÓ Pár éve szenvedek az egyedül lét miatt!Nem tudom ebből hogy lehetne kimászni.f

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
úgy hogy csalódsz az emberekben, rengeteg trauma ér és soha többé nem fogsz vágyni semmilyen emberi kapcsolatra. tapasztalat
2023. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Sokunknak ,kezdem azt hinni, nem ad az élet párkapcsolatot,vagy normális kapcsolatot.

Magány vagy hűtlenség,ezek a mi jussaink.

Legutóbb,amikor hat éve elhagytak,azt mondtam " Engem életre ítéltek...."

Igazam volt,mert sem ismerkedési,sem társkeresési próbálkozásaim nem jártak sikerrel és a magány és a csend van velem mindig.


F

2023. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem elfogadni kell, hanem tenni érte.
2023. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Megértelek. Nekem is volt ilyen életszakaszom, tudom milyen érzés. Tudom ez most téged nem vigasztal, de nem minden esetben jobb kapcsolatban sem. Nekem két katasztrofálisra sikerült párkapcsolat (meg jópár csalódás úgy általában az emberekben) kellett ahhoz, hogy már ragaszkodjak az egyedüléléshez és jól érezzem magam így.
2023. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Annyit tudsz tenni, hogy igyekszem programokkal, élményekkel megtölteni a napjaidat. Utazás, hobbi, túrázás, bármi. Mellette barátok, mert azt könnyebb szerezni mint egy párt.
2023. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Regelj airnnb re es add mi turistaknsk a kanapedat vagy a melletted levo szobat.

Minden adatum a rendszerben van van visszajelzes. Nem lopnak el toled aemmit nem eszik meg a kajad nem hasznaljak el a cuccod.



Feldobja az eleted.

2023. nov. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen is meg olyan is (mármint életszakaszom), de a legkényelmesebb akkor volt, amikor egyedül voltam.

Kapjál rá az ízére, kérdező.

2023. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van jelenleg lassan 4.éve, sajnos a probléma már (nálam) ott tart, hogy mostanában valamiért kötődék valakihez de közben senkiben nem merek se megbizni se közel engedni magamhoz.

Vagy én csalódom benne.

Vagy ő csalódik bennem. :(


Egy szimpla emberi kapcsolatra

nem vágyom. Miért? A barátok addig barátaid amíg hasznot húznak.

A "barátnő" feeling az csak egy olyan "feeling" ami addig tart míg van pénzed vagy bármi más ami lelket lehel az egészbe.

Ide tartozik a szerelem vagy a szeretet. Az más dolog! Nem össze keverendő a kettő fentebb említett szituval, de ez ugye egy ritka dolog.

Dolgoz

Sportolj valamit

Legyen hobbid

Kirándulj(nyáron utaz el lehetoleg minél távolabb)

És ne feled! Mindig az erősebb kutya b***ik...

További szép estét kollega ✌️

2023. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

kutyának tartod magad?

2023. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Korod, érdeklődési köröd?


Ha van kedved barátkozni, írj nyugodtan, nekem sincs senkim.


31f

2023. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!