Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Régóta magányos vagy?

Régóta magányos vagy?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?
nov. 14. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Igen.

Mindenki számára meg vannak a megfelelő emberek,nem találtam még meg őket,vagy ők engem.

+Mai társadalmi problémák,terjesztőik.

nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

En kapcsolatban meg maganyosabb voltam mint így, egyedul

Kb minden kapcsolatom úgy vegzödött hogy vergödtem jó ideig szar emberek mellett es egérutat kerestem egy egy hazug, rosszindulatú csaló mellöl. Nem sok, 2 hosszabb kapcsolatom volt a 46 evem alatt.

De egy rossz ember mellett, egyedulebb vagy, mint dzsungel közepén. Föleg ha olyanok, amilyenek nekem jutottak, rosszindulatú irántam es tönkre akar tenni csak a sport kedvéért.

nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

(Senki sem szeret, ez az oka.)

nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen 4 es, de legalabb nem áltatod magad egy szar kapcsolatban, hogy szeretve vagy. Nem hazudsz magadnak mint oly sokan, belemennek emberalatti dolgokba
nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szerencsére már nem vagyok magányos, de mielőtt megismertem a párom, 3 évig voltam egyedül. De itt csatlakozva az előttem szólókhoz, az előző párkapcsolatomban sokkal rosszabb volt, mint az a három év egyedül.
nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Mindig is egyedül voltam, de nem mondanám, hogy mindig magányos voltam. Eredetileg azzal kezdődött, hogy alsóban mint kövér gyereket nagyon sokat csesztettek. Ehhez jön egy zsarnok apa, aki gyakran agyonvert, fal adta a másik pofont stb. Extrém lelki terror: álljak a sarokban órákig, fájt a talpam és közben megválaszolhatatlan kérdéseket tett fel időnként.


Aztán mikor befejeztem a középiskolát, elköltöztem otthonról, béreltem lakást. De hát addigra már durván le voltam sérülve. Olyan harminc 35 éves koromra majdnem teljesen elmúlt a magány-érzés. Most 46 vagyok és kényelmesen elvagyok egyedül.

nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is az voltam. Introvertált vagyk nagyon, nem igazán nyitok senki felé sem.
nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek a válaszolók?
nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok. Nem rég ki kellett törölnöm valakit az életemből, így most kiba*zott nagy ürességet érzek, ezzel együtt persze egyfajta magányt is. De megnyugtat az a tudat hogy nem fog örökké tartani ez az állapot.
nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!