Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban azt veszem észre magamon hogy mintha kezdenék kiábrándulni a nőkből. Külsőleg vonz a szépségük de belül a legtöbbnek olyan visszataszító stílusa tud lenni sokszor hogy belegondolni is rémes lenne abba hogy közöm legyen hozzájuk. Nyilván kivételek mindig akadnak de olyan kevés normális nő van már énszerintem hogy inkább feladom az ismerkedést velük.

Régen sokkal nagyobb vonzalmat éreztem a nők iránt mint mostanság és attól félek hogy a teljes vonzalmam elfog irántuk tűnni. Engem a nők soha nem vettek komolyan sokszor cikiztek meg nevettek ki lehet ezek miatt nem merek úgy közeledni feléjük. Ti is éreztétek már így?

Az incelkedők és az engem lehisztizők legyenek szívesek magukban tartani a véleményüket és ne írjanak választ. Építőjellegű normális válaszokat szeretnék a kérdésemre kapni meg esetleg javaslatokat hogy mit kellene tennem.

23F



nov. 18. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Én 30 éves koromra, tíz év aktív ismerkedés és randizás után jutottam idáig. Bármilyen tündérmesét hallasz alapvetően a külső számít. Nyilván fordítva is, ezt se vitatom.

A jobb nőkhöz, jól kell kinézni, és bele kell számítani a hatalmas versengést is, és az ez által eltolódott szintet. Ami ugye az ismert dolog, hogy egy szerényebb külsejű nőért is jóképű férfiak versengenek. Én mostanra, sok hiába való próbálkozás és önfejlesztés után jutottam oda, hogy ez esélytelen. Sokkal szabadabbnak is érzem magam. Nem fogok kompromisszumot kötni egy ilyen fontos dologban mint a párválasztás, ahogy sok férfitársam teszi. Ha nem tetszik nincs mi tenni.

nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez teljesen normális folyamat. Úgy lettünk nevelve hogy azt gondoljuk hogy a nők valami különleges lények akik sokkal jobbak nálunk erkölcsileg, piedesztálra kell őket emelni. Aztán előbb-utóbb rájön az ember hogy nem különbek nálunk, de ez nem azt jelenti hogy rossz emberek. Csupán el kell fogadni hogy a nők (ahogy a férfiak sem) nem azok a tökéletes lények ahogy tanították nekünk. Szerintem vannak bőven normális nők akik érdemesek párkapcsolatra, csak a közösségi média miatt sajnos előtérbe kerültek a magamutogató, beképzelt, buta nők. De azért én azt gondolnám hogy nem ez az átlag. A női természetet meg minél hamarabb kiismered annál jobb. Teljesen nem fog menni, de elég sok mindent meg tud tanulni az ember akár pszichológia könyvekből, akár saját tapasztalat útján. Én is találtam magam mellé egy olyan nőt aki tisztel és szeret, de még most is folyamatosan tanulom a viselkedését két év után is
nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Van egy női ismerősöm és a haveromtól mit tudtam meg? Nekik több mindent megenged mint nekem engedett meg. Haverom pl megfoghatta a mellét de amikor én akartam akkor nekem a kezemet ellökte. Október 6-án küldtem neki az utolsó üzenetet utána mesélte el nekem a haverom hogy neki több mindent engedett és azóta is van bennem sértődöttség a nőt illetően ezért nem is írtam neki privátban. Van egy közös csoportunk de ott is inkább a haverjaimra összpontosítok akik benne vannak.

Nőről annyit érdemes tudni hogy ugyanolyan alacsony mint én és külsőleg vannak szépséghibái neki is mint nekem is. Ugyanazok, de akkor nem értem miért válogat. A nők válogathatnak, nekünk pasiknak meg kuss a nevünk.

nov. 18. 12:35
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Fogadd el
nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kerdezo, ne csodalkozz, ezek az olcso spinek mar csak ilyenek.
nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el és lépj tovább.
nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

23 évesen biztos sok fogalmad van úgy bármiről. Az alapján, amit leírtál probléma a "nőddel", meg hogy ki foghatja meg a mellét meg ki nem... 'sszus, már attól szekunder szégyenem van, hogy ilyen primitív problémáról olvasok.

Ugyanannyi értelmes/normális nő van, ahány értelmes/normális férfi. Aki mindig nemnormális nőket fog ki, annak van eg, rossz hírem: zsák a foltját.

nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

32 F vagyok

13 éves korom óta randizgatok, őszintén megmondom nem tudom,hány párkapcsolatom volt eddig.

De egyet tudok minden párkapcsolatomból rosszul jöttem ki,én voltam az akit kihasználtak, megaláztak,átvertek,elhagytak,

megcsaltak.


Úgyhogy 32 évesen én mar csak nyugalmat akarok,nem akarok barátnőt,nem lesz feleségem,nem lesz gyerekem.

Inkább nyugalomban egyedül leélem a hátralévő életemet.

nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Én is azon vagyok amit írtatok hogy lépj tovább de külsőre legalább mindig is vonzóak maradnak a nők nem úgy mint belsőre. Most is a másik haverommal ugyanúgy feljöttek témába és mit írt nekem, "ezek a mostani nők nem olyanok már mint a régiek" és igaza van. Régi nők sokkal jobban tisztelték a férfiakat mint a mostaniak és akkoriban a szerepek sem voltak annyira felcserélődve mint most. Bár a férfiak is tisztelettudóbbak voltak sokkal mint most. Sőt régen a "szeretlek" szó sokkal őszintébb volt és mélyről jövőbb mint most, a hűség meg már teljesen megszűnni látszik.

Mostani tini/fiatal párkapcsolatok 1-2 évig tartanak átlagban, a szerencsésebbek 5 évig is együtt lehetnek de olyan már mint ami nagyszüleink idejében volt pl: 33 év olyan már nem nagyon lesz a hűtlen emberek miatt. Szerelem múlandó dolog sajnos de a hűség örök!

nov. 18. 13:47
 10/24 A kérdező kommentje:
8-as! Részben igazad van de hogy kinek mennyi fogalma van pl az életről ez nem korfüggő. Van olyan fiatalember aki nagyon értelmes de láttam olyan felnőttet is már kb 40-50 év közötti embereket akiknél tudnék mutatni pár velem egykorú embert akik értelmesebbek lennének náluk. Észt azt nem kor alapján osztják.
nov. 18. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!