Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban azt veszem észre magamon hogy mintha kezdenék kiábrándulni a nőkből. Külsőleg vonz a szépségük de belül a legtöbbnek olyan visszataszító stílusa tud lenni sokszor hogy belegondolni is rémes lenne abba hogy közöm legyen hozzájuk. Nyilván kivételek mindig akadnak de olyan kevés normális nő van már énszerintem hogy inkább feladom az ismerkedést velük.

Régen sokkal nagyobb vonzalmat éreztem a nők iránt mint mostanság és attól félek hogy a teljes vonzalmam elfog irántuk tűnni. Engem a nők soha nem vettek komolyan sokszor cikiztek meg nevettek ki lehet ezek miatt nem merek úgy közeledni feléjük. Ti is éreztétek már így?

Az incelkedők és az engem lehisztizők legyenek szívesek magukban tartani a véleményüket és ne írjanak választ. Építőjellegű normális válaszokat szeretnék a kérdésemre kapni meg esetleg javaslatokat hogy mit kellene tennem.

23F



2023. nov. 18. 12:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Haha, ez jó. Tudod, miért voltak együtt régen sokkal tovább az emberek? Mert nem volt olyan, hogy párkapcsolat, vagy élettárs, csak házasság, aminek a felbontása sem volt olyan egyszerű, mint ma, hanem indokolni kellett, és elég súlyos indok kellett! Arról ne is beszéljünk hogy hányszor előre elrendezett házasságok voltak, ahol a házasulandóknak kb beleszólása se volt, mert a szüleik kötöttek kb "üzletet". Ez a nagy "szerelem", mi? Istenem, komolyan, ennyi műveletlent :( meg 23 évesen azt mondani, hogy a régi nők/férfiak milyenek voltak... sok fogalmad lehet úgy, hogy pár éve még csak kiskölyök voltál. :D
2023. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
#12 egyébként én ezzel a vétlenség nélküli válással alapból nem értek egyet. Amerikában is napirendre kerül folyton a no-fault divorce eltörlése, de még nem tudták keresztül nyomni. A legtöbb ázsiai országban még most is így működik a házasság intézménye. De igazuk is van. Annak hogy "míg a halál el nem választ" jelentenie kell valamit. Nyilván ha bántalmazó kapcsolat, vagy a pár egyik tagja bűnöző lesz, vagy megcsalja a másikat akkor legyen lehetőség felbontani egy házasságot. De csak azért mert "már nem szeretlek" ne. Én megmondtam barátnőmnek is, hogy ha házasodunk, gyűrű lesz, esküvő lesz, de semmi féle állami szerződést nem írunk alá. Max csak ha a Fülöp-szigeteken házasodunk ahol tilos a válás vétlenség esetén.
2023. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es! Onnan tudom hogy régen milyenek voltak az emberek hogy csomó felnőttel beszélgettem erről. Régen több volt a házasság mint manapság tudod mindennek oka van. Akkoriban értelmesebbek és tanultabbak is voltak az emberek mint mostanság. Sokkal jobban megbecsülték egymást és minden mást is. Most mindenki gazdagabbnak akár látszani új iPhone kell BMW, Audi, Mercedes kell mindenkinek aki vezetni szeretne az átlagosabb autóval mész sokan észre sem vesznek sorolhatnám. Most mindenki többet és többet akar és mindenből a legjobbat. Férfinek top modell nő kell a nőknek meg egzisztenciával rendelkező és jól jövedelmező munkahelyen dolgozó pasi kell aki ráadásul egyedül él nem a szüleivel. Tömören mindenkinek a legjobb és legtökéletesebb dolog/társ kell.
2023. nov. 18. 13:59
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Én '56-ban születtem, és bocs, de ez úgy hülyeség, ahogy van. Mindig is ugyanez volt, max más volt az aktuális divat, és mások voltak a lehetőségek. Én pl elváltam huszonévesen az első nejemtől, és sokan ferde szemmel néztek rám emiatt. Ahogy arra a barátomra is, aki nem házasodott meg. Azért volt több házasság, mert elvárták, hogy legyen, mert "tisztességes" ember így csinálja. Vagyontárgyakból meg nem is lehetett akármilyened a szocializmus idején, csak az, amit kapni lehetett, ott meg nem igen volt választék! Akkor is mindenki többet akart, de nem volt mire vágyni, mert csak annak juthatott belőle, aki mindent maga mögött hagyott. Elvagytok ti tájolva, de hidd csak, hogy biztos a "rosszvilág" az oka a boldogtalanságodnak, nem az, hogy csak a magadfajta nőket vonzod be, mert az ennél jobb nők már jobb férfiakat keresnek.
2023. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Az itteni nők szerint nekik sokkal nehezebb az ismerkedés,mert minden pasi csak megdugni akarja őket.Ezt hogyan is lehetne megcáfolni?
2023. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
En sok joarc csajt ismerek, nincs szerencsed..
2023. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%
Pl disco-ban csak rámenősek tudnak csajozni. Én nem tudok. Már voltam disco-ban és ott az volt, hogy volt egy csomó csaj bandába verődve, mint a cigányok, akik közül, amikor leszólítottam egyet az kiröhögött engem a barátnőivel együtt, utána meg odébb mentek, direkt messzebb mentek tőlem, így hozva tudomásomra, hogy rondának tartanak és takarodjak már a közelükből. Továbbá voltak srácok, nálam rámenősebbek, jóképűek, akik nem olyan gátlásosan közelednek a nőkhöz, mint én és volt aki pár perc ismerkedés után már a csaj s.e.g.g.é.t markolászta a táncparkett közepén, de én meg csak néztem ezeket az embereket és úgy döntöttem, hogy ennyi elég volt a szórakozóhelyekből egy életre és évek óta egy helyre se mentem. Ha bulizni akarok, meg inni akarok, akkor bulizok itthon egyedül, a szobámban, ahol a csajok nem utasítanak el durván, nem röhög senki a képembe, nem néznek rám olyan tekintettel, hogy húzzál már innen öreg és nekem se kell látnom legalább, hogy nálam sikeresebb, erősebb, határozottabb srácok hogyan markolásszák a nekem is tetsző csajok s.e.g.g.é.t. a disco-ban.
2023. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
18-as! Sajnálom ami történt veled! Én egyszer mentem ilyen kocsma partyba haverral és gátlástalanul táncoltam és 1-2 nőnek szemet szúrtam és egyből elkezdtek fogdosni engem. Ittas voltam későn reagáltam és mentem a haverral a következő pia adagot kikérni és így róluk megfeledkeztem. Utána is ugyanúgy nyomattam a táncot de már nem bámultak gondolom megsértődtek hogy a közeledésüket nem viszonoztam. Ez 2021-ben volt. Amúgy meg annyit tudok neked javasolni utolsó hogy ne csak egyedül partyzz és iszogass, ha vannak férfi haverjaid akkor szervezz egy férfias házibulit vagy ha ők szerveznek menj el és érezd jól magad. Ha csak egyedül vagy az sem jó bár néha jó a magány és a csend de a társaság is kell. Megértelek téged hogy a nők traumát okoztak neked ahogyan nekem is de én nekem vannak haverjaim és inkább ezek után velük foglalkozok mint hogy a nőkkel foglalkozzak. Ők engem legalább őszintén tudnak szeretni és nem a pénztárcám vastagsága miatt haverkodnak velem.
2023. nov. 19. 02:21
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
En azt latom hogy csomoan nem csinalnak semmit. Meloznak vagy suliznak aztan otthon ulnek. Se sport, se semmi hobbi csak vannak es panaszkodnak. Pedig igy eleg nehez ismerkedni meg oszinten ebbe mi vonzo lenne egy csajnak? Tok unalmasak, semmiben se jok, semmit se csinalnak. Alompasi 😄
2023. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#20 Sok nő is ugyan ezt csinálja napi, heti, havi szinten.
2023. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!