Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban azt veszem észre magamon hogy mintha kezdenék kiábrándulni a nőkből. Külsőleg vonz a szépségük de belül a legtöbbnek olyan visszataszító stílusa tud lenni sokszor hogy belegondolni is rémes lenne abba hogy közöm legyen hozzájuk. Nyilván kivételek mindig akadnak de olyan kevés normális nő van már énszerintem hogy inkább feladom az ismerkedést velük.

Régen sokkal nagyobb vonzalmat éreztem a nők iránt mint mostanság és attól félek hogy a teljes vonzalmam elfog irántuk tűnni. Engem a nők soha nem vettek komolyan sokszor cikiztek meg nevettek ki lehet ezek miatt nem merek úgy közeledni feléjük. Ti is éreztétek már így?

Az incelkedők és az engem lehisztizők legyenek szívesek magukban tartani a véleményüket és ne írjanak választ. Építőjellegű normális válaszokat szeretnék a kérdésemre kapni meg esetleg javaslatokat hogy mit kellene tennem.

23F



2023. nov. 18. 12:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Így igaz! Nem csak mi pasik szoktunk punnyadni pl ha elfáradunk a melóban vagy a suliban. Bár a meló utáni elfáradást sokkal jobban el tudom képzelni. Ameddig nem volt olyan sok meló a munkahelyemen mint mostanság és nem a kollegáim helyett kellett sokszor dolgoznom állandóan csavarogtam Pesten. Mostanság annyira fáradt vagyok hogy sokszor munka után az első busszal irány haza.
nov. 19. 17:59
 22/24 anonim ***** válasza:
Jo de nem a nok szoktak a pasik utan menni, illetve nekunk megfelel ugy is egy no 😄
nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22-es


" nem a nok szoktak a pasik utan menni"



igy van,igy gyakorlatilag a nőknek szájukba repül a sült galamb

nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megvannak a szerepek.. a noknek es a ferfiaknak is megvannak a kotelessegeik, kivaltsagaik. Mind a kettobe van jo meg rossz is. Egy kapcsolatban mind2 felnek kicsit alkalmazkodni kell, de alapvetoen kiegeszitik egymast. Igazi tarsbol keves van, nyilvan belefut az ember sok nem hozzavaloba mig osszejon, ha osszejon
nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!