Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mivel segítettétek át...

Ti mivel segítettétek át magatokat a mélyponton?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 14:49
 1/10 anonim válasza:
66%
Johnny Depp :DD
2017. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Jó filmek, pörgős zenék, Gyik, bicajozás, sörözés, cigizés, és kitartás.
2017. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
olvasás,séta, lelki témákban való elmerülés
2017. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az évek során egy jó mély gödröt ástam magamnak. Bele is estem. Aztán láttam, hogy másoknak milyen jó, meg minden sikerül, egyszer csak elegem lett és kimásztam. Engem ez motivált. Tulajdonképpen irigynek is nevezhetném magam.

Előtte viszont kaptam egy hatalmas pofont az élettől. Ez ráébresztett, hogy a dolgok nagyon rossz irányba haladnak. Nekem ez erőt adott és felspanolt, hogy a tettek mezejére kell lépni.

2017. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Mindig mondogattam magamban, hogy "semmi baj"..."túléled"..."szard le"...."csak azért sem adom fel"...."akkor is megcsinálom"....egy idő után megtanulja az ember manipulálni saját magát..és elhiszi, hogy minden rendben/rendben lesz...bármekkora is legyen a baj és bármilyen myélyponton is legyen.

Ha másra nem számíthat az ember..hát magán kell segítenie...nekem ez vált be.

2017. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*mélyponton
2017. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Személy szerint sorozatoztam és ez rajtam is maradt,ami időigényes.Szóval ha eddig nem cigiztél ittál rendszeresen,akkor azt ne is próbáld mert rajtad maradhat. Próbálj valami számodra kedves dolgot keresni és azzal szórakozni,játssz az állatoddal,menj sétálni,ülj le a buszmegállóban és csak úgy várj esetleg menj közösségbe.
2017. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vodkával XD
2017. júl. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Sok hokizással. Lehet a sportra gondolok de az is lehet, hogy nem ;) cseles vagyok, ugye?!
2017. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad kábszizni.
2017. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!