Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már amikor mélyponton voltatok lelkileg, hogy nem volt kedvetek találkozni azokkal az ismerőseitekkel, barátaitokkal akik azt nem értették meg vagy felszinesen átsiklottak a probléma felett?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt. Mi a lényeg?
2017. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy elrontja valaki, valami a kedvem és akkor senkivel nincs kedvem találkozni. Nem azért mert nem értenek meg, csak úgy vagyok hogy nem akarom a lelki nyomoromat másra zúdítani és ilyenkor inkább egyedüllétre vágyom.
2017. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha igazán mélyponton vagyok (na jó, számít, mi miatt), SENKIVEL nem akarok találkozni, remete üzemmód, szeretnék ásni egy mély gödröt és elbújni benne...

Ha csak érzékeny vagyok lelkileg, persze hogy jobb, ha az értetlenekkel nem találkozom. Bár ha nem kerül elő a téma s nem bántanak tovább, akkor egy könnyed, felszínes csevej még jól is jöhet abban az állapotban.

2017. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen állapotban vagyok. Utálom az üres beszélgetéseket, nem akarok jópofizni, amikor halni van kedvem. Minek töltsem az időt azzal, akivel ugyan bármilyen érdektelen témáról el lehet beszélgetni, de pont a legfontosabb dolgokról nem?
2017. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt érzem én is olyankor,hogy érdektelen témákról beszélünk,és ez ilyenkor még hangsúlyosabbá válik.Fontos dolgokat meg szóba se lehte hozni,meg nem is jönnek olyankor a szavak,valószinüleg azért,mert érzem nem találnának megértésre.Ezzel ellentétben vannak olyan emberek akikkel a beszélgetés balzsam a léleknek.
2017. okt. 9. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam mélyponton lenni, mert nincsenek ismerősem vagy barátaim, akikkel személyesen akár csak pár percet, akár csak üres témákról beszélhetnék. Ekkor jobban vágyom emberi kapcsolatokra, mint máskor. Nem emlékszem mikor voltam utoljára nagyon mélyponton, mert kezdem elfogadni önmagam. Tudom, hogy örökké egyedül leszek, tudom, hogy egyedül nehéz lesz boldogulni, tudom, hogy mennyire rossz a magány, de nekem ez jutott, ez pedig el kell fogadnom. Van egy blogom, ahová jövőbeli önmagamnak leírom az érzésimet. Akkor szokott bejegyzés születni, ha valamilyen szinten mélyponton vagyok. Az utolsó bejegyzés szerint júliusban lehettem mélyponton.
2017. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
muti a blogod
2017. okt. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!