Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordul mással is,hogy nem...

Előfordul mással is,hogy nem tud miről beszélgetni,nincs témája?

Figyelt kérdés
Valamikor sokminden van a fejemben,máskor viszont tök üresnek érzem a fejem,nem tudok kitalálni semmit,nem tudok mondani semmit,nincs semmi ötletem.Más is van így?31/F

nov. 22. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Szoktam úgy érezni hogy nem tudok semmiről beszélgetni
Mindig tudok beszélgetni különböző témákról
Olyan nincs hogy nem tudok csak olyan hogy nem akarok
21 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Most ha odamennék egy csajhoz semmi ötletem nem lenne mit mondjak neki,hogyan vágódjak be.Nemcsak hogy valami frappánst nem tudnék mondani,semmit.
nov. 22. 09:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz mondani, kérdezni kell, érdeklődni.
nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegenekkel nem tudnék miről beszélgetni, családdal, barátokkal mindig van téma.
nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátaimmal, családtagjaimmal, pár közelebbi ismerősömmel szinte lehetetlen kifogyni a témákból. Viszont idegenekkel elő-elő tud fordulni, hogy egyszerűen nem tudok mit mondani, így inkább próbálok valamit kérdezni, hátha tovább tudjuk vinni a beszélgetést.
nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, én hordok egy cédulát a zsebemben, és azon ott vannak felírva a témák, amiket elő lehet húzni, ha úgy adódik.
nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Megkérdezhetem, hogy miket írtál fel rá?
nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nézőpont kérdése. Téma mindig lenne, csak a felszínes majmok semmire se kíváncsiak ami nem buli meg külsőségek. Napokig tudnék dumálni a Star Warsról, a Forma1-ről, a sportkocsikról, de a csajokat csak a cigi, ital, körömlakk meg hasonló felszínes semmi témák érdeklik.
nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!