Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem szeretek egyedül élni..Nag...

Nem szeretek egyedül élni..Nagyon reménytelen télen a helyzetem,hiszen nem kellek senkinek.Nem bírom a magányt.Mit tudok tenni?34f

Figyelt kérdés
nov. 27. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni, társaságba járni, túrázni, attól jobban fogod magad érezni, és lesz alkalmad ismerkedni is.
nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Járj el gyülekezetbe!
nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél hosszabb ideig tart a magány minél tovább zárkózol be, annál nehezebb lesz kijönni belőle.


Ha nincsenek barátok sem rokonok akikkel összejárhatsz úgy nehezebb, ha a kollégákkal sem találkozol szintén nehezebb, de ha olyan társaságba mész ahol mindenki a párjával van az is pocsék érzés.


Szóval a kérdés, hogy milyen lehetőségeid vannak.


De bármilyen furcsa amit #1 mond a sport már előrelépés lenne.,

nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%

Szerintem ha nyitsz a világ felé az is nyitni fog feléd. Olyan nincs hogy nem kelessz senkinek. Ha eddig nem találtad a társad akkor keresd máshol. Valaki biztosan vár rád.

A magány ellen pedig én is valami hobbit ajánlok (olvasás, kézműveskedés, sportolás).

nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, sport, kézműveskedés. Ezeket én is csinálom, mégis egyedül vagyok. Ezekkel nem lehet ismerkedni.
nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
20 éve sportolok meg túrázok majdnem napi szinten, soha egy nővel sem ismerkedtem meg a sport révén. Arra mondjuk jó, hogy lefoglald magad, örömödet leld benne, egészségesebb legyél, jobban érezd magad a bőrödben... de a csajozásban különösebben nem fog segíteni.
nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Magányos férfiként próbáltam a hobbi klubot, próbáltam a természetjáró csoportot.

De mindkét helyen borzalmas és idegesítő nők akartak szexet és nyomultak, így maradtam úgy,ahogy eddig.Magamban is elvagyok,mert kirándulni tudok egyedul is.

De tény és való,hogy sem a hobbi,sem más nem hoz még barátokat sem a mai világban !

nov. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalabb koromban is csak szórakozóhelyeken tudtam ismerkedni. De hát épp ezek azok a helyek, ahová ismerkedni megy a legtöbb ember. Ott látod a másikat, bejön-e élőben, és a megszólítás, ismerkedés is laza és fesztelen, hiszen jó hangulat van. Utcán néha a mai napig leszólítanak néha ismerkedő szándékkal, így 50-hez közel is, de ez nekem mindig is kicsit para helyzet volt. És rendre olyan próbálkozik, aki nem szimpi nekem. Munkahelyen, könyvtárban, kondi teremben szintén nem sok jóra lehet számítani. Marad a netes ismerkedés, ami tudjuk, milyen...
nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjél el katonának utazol is , ismerkedsz is millió lehetőség van a seregen belül .
nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, átmenetileg válthatok veled néhány privátot.


Legfeljebb telefonos beszélgetés is lehet belőle, ha úgy jön ki a lépés.


Persze nem ígérem, hogy én nem leszek tele problémával, mert igen nehéz a helyzetem nekem is. (Nem igazán számíthatok most én sem senkire.)

dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!