Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van itt, aki magányosna...

Más is van itt, aki magányosnak érzi magát néha? Engem nagyon lehangol, hogy nincs kihez hazamenni. Dolgozom, edzeni járok, van pár barátom, szóval azért elfoglalom magam.

Figyelt kérdés

Fővárosban élek, rokonaim nincsenek itt (szerencsére mondjuk másfél óra alatt ott vagyok a szülővárosomban, nem laknak nagyon messze). Olyan rossz az is, hogy évek óta nincs kihez hazamenni (van egy lakótársam de ő elég magának való, nem beszélgetünk általában meg hat az nem ugyanaz :D).

Előző kapcsolatom távkapcsolat volt (hétvégi talik, 2 év) de vége lett.


Most 4 hónapja van párom, lekopogom jól alakul vele de még egyelőre az összeköltözés nem aktuális (ennyi idő után én nem is bánom még), sokszor alszom nála, hétvégente is együtt.

De ez mégsem ugyanaz, mint amikor minden nap ahhoz mész haza akit szeretsz.

Mit csináljak, hogy ne ezeb agyaljak?



dec. 1. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen :(
dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én összeköltöztem a férjemmel pár randi után:D
dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Külföldön élek a párommal. Nemrég jöttünk ki, még nincs nagy szociális életem itt. És a páromnak most néhány hétre haza kellett mennie Magyarországra. Szóval most magányos vagyok, de ez egy átmeneti állapot. Korábban kb sosem voltam magányos és valószínűleg hamarosan visszatér a normál állapot.
dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam magányosnak, hanem magányos vagyok. Nincs párkapcsolatom, nincsenek barátaim, de még közelebbi ismerőseim sem. A szüleimen meg néha a testvéreimen kívül csak 1-2 kollégával beszélek pár mondatot naponta néhány alkalommal. Ennyi a full szociális életem.
dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ahogy te élsz azzal sokan kiegyeznének.

Nekem hat éve nincs párom, barátaim is elkoptak,mert mind otthon ul a párjával. Begubóznak az emberek,senkit nem érdekel a másik.


Beszélni csak a munkahelyen tudok,egyébként senkivel. Na ez jobb? Nálad a hétvége a pároddal van,akivel szeretitek egymást.

Az emberek többségét pedig nem várja senki,nem szereti senki. A magány pedig nem olyan,amit a nagyokos coachok, meg a kapcsolatban élők tanácsai alapján " el kell viselni", mert legyél magaddal boldog. Boldog lehetsz,csak éppen szeretni nem fog senki.


A szeretethiánynál rosszabb nincs az életben,bőven van okom rá ezt mondani !


Egy budapesti férfi

dec. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Sosem értettem meg azokat, akik nem veszik észre mekkora szerencsések, de azért méltatlankodnak.
dec. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Vesd fel neki az osszekoltizes temat,h all hozza. Szerinte megismerkedestol szamitva mikor aktualis.
dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg bnom sincs akivel mehetnék valahova vagy bulizni.
dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy en hetkozben munka utan nagyon szeretek egyedul lenni otthon nyugiban. Na a lakotars az roppantul zavarna..

Hetvegen csaladdal meg baratokkal vagyok.

dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akkor lehet magányos az ember, ha senki nincs mellette. Akkor is lehet, ha van, csak épp nem tud kapcsolódni a másikhoz megfelelő minőségben.Így ugyanolyan, mintha egyedül lennél.
dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!