Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kap egy csinos lány...

Miért kap egy csinos lány több ezer likeot is akár az instán vagy Tik Tokon ha egyszer annyi van belőlük,hogy Dunát lehetne rekeszteni velük?

Figyelt kérdés
Van egy csinos lány mondjuk az instán,mosolyog a kamerába,amit mindenki meg tud csinálni,esetleg táncol,amit szintén minden lány tud szinte,és erre mégis kap több ezer lájkot.Úgy,hogy kimegyek az utcára és látok nála még sokkal szebbeket is.Mert mégha kamiont vezetne,azt mondanám ez tényleg nem átlagos egy 20 év körüli lánytól de az hogy mosolyog meg táncol?Dunát lehetne rekeszteni az ilyen videókkal.Mi ebben a nagy szám?

dec. 10. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tényleg sok lány,nő azt hiszi ők a legszebbek,rájuk mindenki kíváncsi,mindenkit érdekelnek,ők a világ közepe,mintha egyedül lennének szépek.Közben meg több milliárd szép nő van a földön.Nem szánalmas?
dec. 10. 14:39
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Meg sokan azt hiszik fiatal nők,hogy ők mindig 20 évesek lesznek,soha nem fognak megöregedni,mindig szépek lesznek.
dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
De az, teljesen jol latod Kerdezo. Ezeknek kivulrol jovo visszaigazolas kell, altalaban valami mentalis zavar miatt. Mit szolsz amugy az onlyfans-hoz? Azok legalabb nem ingyen ribik. ;-)
dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Neked milyen az önképed? Jóban vagy magaddal?

Mert ha igen, miért foglalkozol ezzel?

dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a választ ne ezekben a csajokban keresd, hanem azokban az ezrekben akik lájkolják őket. Elvégre ők követik, lájkolják, simpelik őket, ezek a követők hozzák létre a jelenséget, nem a csaj.


Szóval inkább a kérdés szerintem az, hogy miért van annyi férfi aki tök ismeretlenül belájkol mindenféle közhelyes és átlagos táncikáló, magamutogató csajt?

dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 szerintem sok nő is lájkolja nem csak férfiak.Mintha ez valami különleges dolog lenne,hogy egy nő 60 kilós és tud táncolni.Mintha ez nem egy tök átlagos, mindennapi dolog lenne.
dec. 10. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nekem ott elbukott ez az egész tiktok dolog, amikor 4-5 évvel ezelőtt bikinis kiskamaszok rázták magukat rajta. Volt ez a tiktok dance trend, és mindenki meg volt tőle őrülve. A social media egy húspiac, nemcsak a tiktok, de a facebook és az instagram is, elég csak arra gondolni, amikor valaki már akkor kirakja az újszülött babáját, amikor azon szárad a magzatmáz, csak hogy pörögjenek a like-ok. Meg a szomorú de motiváló postok tükör előtt pucsítva, hogy az életben kell a kitartás,stb. Az egész egy pöcegödör szerintem.
dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A közösségi oldalak tele vannak közhelyekkel meg bölcsességekkel az biztos.
dec. 10. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek már zombik, agymosottak, meglátnak egy 'jó' nőt a neten, és nulla erőfeszítés egy lájkot dobni. Az ösztöneiken nem uralkodnak, átadták az algoritmusnak, hogy ami bejön, azt nézik. Szánalmas persze az egész, ami a modern médiában folyik, üres agymosás, értelmetlen videók sokasága. Zaj. Én ezért nem is vagyok fent egyiken sem.
dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Sok a simp fiú. Hülyegyerekek.
dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!