Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Majd jön másik." Ez mindig...

"Majd jön másik." Ez mindig igaz, ha relatíve fiatalon, 30 alatt szakítanak veled? Vagy van aki innestől totál egyedül marad már egész életében?

Figyelt kérdés

dec. 17. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Attol függ. Ha vkinrj baratai vannak jár mindenhova izgi élete van szírakozik akkor a partnereir szinte cserèlgetni is tudja, ellentétben azokkal akik otthon ülnek. Azoknak 5 évente ha van egy párja, örülhet.
dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
*ha valakinek
dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem biztos. Aki intró, az lehet hogy egy valakit szeret és ha elveszíti, talán fel is akasztja magát szakítás után, találni meg nem biztos hogy fog újat.
dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Képes vagy összetetten is gondolkodni, vagy csak végletekben?


Nyilván ahány ember van, annyi életút. 30 alatt azért még széles a választék, de felette sem reménytelen a helyzet. Szóval erre nincs ennyire egyszerűsített válasz, hogy "jön másik" vagy "örök magány".

dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Én olyat is ismerek, aki vagy 25 éve vergődik, ha volt valakije az sem volt jó neki, most meg egyedül sír a szobájában.
dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Embere válogatja! Aki a hátralévő életében is az elveszített párját keresi a kínálkozó lehetőségek mögött, az jelentős lépést tesz a rugalmatlanságával a véglegesített magány felé. Aki hajlandó túllépni a múlton és nem feltétlenül ragaszkodik egy fénymásolathoz, annak jobbak az esélyei arra, hogy ne maradjon magányos. Számít az is, hogy mennyire alakult ki, illetve szilárdult meg a kérdéses időpontig az érintett jelleme, személyisége, egyénisége.
dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Mit jelent az hogy fénymásolathoz? Te direkt használsz ilyen szavakat?

Ne csesszél fel!

dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen nem mindig igaz.
dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
1. Én intro vagyok és nagyon sok ember akar velem összejönni,hiába van párom. Szóval ez egy fszság, amit írsz.
dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már közel járok az ötvenhez. 30 alatt még nagyon fiatal vagy, persze, hogy jöhet másik. De ha elhiszed, hogy nem, akkor depressziós leszel és nagyon kis esélye lesz.
dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!