Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nők és férfiak akik egyedüláll...

Nők és férfiak akik egyedülállóként öregszenek meg, szükségszerűen szomorúan és magányosan végzik?

Figyelt kérdés

dec. 23. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nagy részük igen. De azok is, akik családban élnek. Társas magány.
dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Csak a férfiak,a nők kiírnak ide egy kérdést máris több millió pasi jelentkezik,a nőknek persze nem felelnek meg mert csak szexet akar mind..


Azért még tegyük hozzá hogy ezek az előitéletek miatt magányosak a nők és persze azért mert nem is akarnak igazán kapcsolatot,nem vágynak úgy rá mint fuldokló a vizbe aki a levegő után kapkod..

dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül. Mamám például a huszas évei végén vált el, utána még volt pár 1-2 éves kapcsolata, de ennyi, utána már nem költözött össze senkivel. Most már a 70-hez közelít, fiatalos, életvidám, sok barátja van, szóval számomra ő a példa rá, hogy nem csak szomorúan lehet ezt
dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
27 éves csinos nő vagyok. Két 1,5 éves és pár rövidebb kapcsolaton kívül eddig nagyrészt szingli voltam és egyik kapcsolatban se voltam soha boldogabb, nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb, mint egyedül. Engem előbb vinne egy kapcsolat a sírba, mint a szingliség. Nagyon ritkán érzem magam magányosnak, ellenben egy kapcsolatban állandóan stresszeltem valamin. Miért nem ír vissza, mire gondolt azzal amit mondott, vajon megcsal-e, szeret-e, voltam féltékeny kontrollmániással is…nekem ez nagyon nem hiányzik, elvagyok inkább kötetlen szexkapcsolatokkal.
dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Társsal is lehet szomorú és magányos az ember.


És nem akarok negatívkodni, de szerintem a kapcsolatok többségénél egyedül lenni is jobb sőt.

dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Pont nagyon sok olyan idos egyedulallot ismerek, aki eli az eletet, mas meg hazassagban, csalad mellett is csak van.

Telekre kijar, utazik, ismerosokkel talalkozik, vendegeknek sut-foz, kutyasok, pasikeresok, nyuggerklubba jarok.

dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Mo.-n általában igen, de más országban nem jellemző.
dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha hülyén alakítottad a kapcsolataidat akkor igen, így jártál.
dec. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Ez így van. Én azt gondolom, hogy társat találni kiváltság és nem mindenkinek jön össze, sőt a legtöbb embernek nem.
dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es


4-s szerint egyedül boldogabb az ember

dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!