Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány óra van nálatok, milyen...

Hány óra van nálatok, milyen az időjárás,melyik városban laksz?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy,mit dolgozol?
dec. 26. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Csak a földgömb másik felén tér el az óra pl Mexikóban lehrt most hajnal 2. De Europaban mindenhol ugyanaz.
dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Ja ott dolgozom ahol tinin összejottem életem első szerelmével. Egy intézetis srác volt. Romeo julias kqpcsolat éveken át titokban a srác öngyilkosságot is kísèrelt meg évek mulva.

Ma 30+ ugyanott dolgozom gyermekvédelemben.

(De elotte kb 20 helyen éltem már es vagy 30 kukonféle munkám volt már kulfoldon is de a legvégén oda lyukadtam ki ahonnan elindultam.)

dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

9:45

Napos, különösen meleg.

30F

IT terület.

dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
*szoval 14 évesen jottem ossze az intezetis sráccal sokat voltunk nala is, aztán évtizedeket dolgoztam mindenhol osszevissza aztán 20 év mulva ugyanott vagyok az intézetben. Ott sétálgatok ahol életemben eloszor volt szerelmem, az első csók es kb titanic feeling.
dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%

A szurke teruleteken ugyanaz az óraállás barmok

[link]


[link]

dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na neked megartott a makos bejgli.

Plusz amit belinkeltel alig fel Europa szurke, tehat meg is cafolod magad az elso kommentedet.

Az emberek meg helyi idot hasznalnak.

dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Es ti milyen nyelven beszéltek felétek? Ez kb ilyen kèrdés.
dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Dél múlt, napos felhős, 30 fölötti, nem dolgozom.
dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

" Csak a földgömb másik felén tér el az óra ". Basszus, neked hány általánosod van ? :D :D

Pl. itt van egy kérdés : szerinted Portugáliában, Angliában stb. hány óra van ? És Cipruson ? Vagy ezek szerinted a földgömb másik oldalán vannak ?

Ezek mind Európai országok, ha ezt sem tudnád.

dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Ja , de hogy a kérdésre is válaszoljak Budapest, 11:21, kint süt a nap és 10 fokot írnak. 10-es vagyok.
dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!