Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy kéne neki vágnom a...

Hogy kéne neki vágnom a 2024es évnek.?

Figyelt kérdés

Nem tudom a kérdés ebbe a kategóriába esik-e, de remélem kapok válaszokat.


23 éves egyetemista lány vagyok. Szingli, nem volt még kapcsolatom. A kosarlabda miatt térdsérulesem lett, januárban kiderul hogy műteni kell e.

Félek egyrészt mert ez a mutet egy nagyon hosszú rehabilitációval jár, 3 hónap kemény gyogytornával, és 6-8 hónap múlva lehet sportolni. Nyomasztó az is hogy nem tudok majd nagyon sehova menni. Hogy kéne felfognom ezt az egészet, nehéz nagyon már az is felmerúlt bennem hogy abba hagyom a sportot. Így az ünnepek alatt néha beleesek olyan hullámvölgyekbe ahol a magányt érzem, pedig ilyenkor a családdal kellene lennem. Tipp hogy álljak hozzá áz új évhez, ha lehet műteni kell.


dec. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Jó nehéz helyzet, de azért próbálj minél pozitívabban hozzáállni. Az is teljesen természetes hogy félsz, egyedül érzed magad, azért para tud lenni egy ilyen műtét, de ha túl vagy rajta onnantól már gyerekjáték az egész.
dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell műteni, az jó, mert nincs akkora nagy baj.


Ha kell műteni, az is jó, mert hamar kiderült a baj és meg lesz oldva, nem fog végleg tönkremenni.


Üdv: 21 éves egyetemista lány, akinek pár éve szintén térdsérülése volt csak nem kosár hanem vívás miatt. (Nem lett műtét szerencsére)

dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a másik térdemmel 4 éve már volt ugyanez ez a dolog, műtét és hosszú rehab nagyon hosszú volt lelkileg és nagyok nehéz is. Valszeg ezért is nehéz ez a helyzet számomra
dec. 27. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Hamar eltelik az az idő. A sportot ne hagyd abba, de a kosárlabdát szerintem igen.


Küzdősportok kifejezetten jók.


Az egész tested erősödik, van megfelelő bemelegítés, levezetés, nyújtások.


Önbizalmat is megdobja.


Mellette úszás, bicaj, futás.


Persze mindezt, ha teljesen helyrejöttél.


Thaibox a legjobb.

dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A csapat sportpszchológusával kellene megbeszélni. Egy keresztszalagszakadás még nem a világ vége, de itt a lehetőség, hogy komolyabban foglalkozz a sporton kívüli életed felépítésével. Pl. meg tudod tolni a tanulást rendesen.
dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!