Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Soha nem volt barátnőm 32...

Soha nem volt barátnőm 32 éves vagyok és nagyon magányos szomorú miért?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok 32 évesen ez ciki? Már azon gondolkodtam hogy rendelek egy prostit úgyse kellek senkinek se van rá pénzem

jan. 18. 19:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
OK.
jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Örülj annak, hogy még csak 32 vagy. Még rendbe tudod hozni az életed. Fiatal vagy.


52 évesen 1000-szer nehezebb dolgod lenne. Az idő azonban megy, szóval kezd cselekedni!

jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
*kezdj cselekedni
jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
6%
Aztán mit tudnál szüzen csinálni egy prostinak? Csak kiröhögne és még ő adna pénzt hogy hagyd békén. Azt se tudod miről beszélsz. 😄
jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen nem fog történni semmi ha elmész egy amolyan rosszlányhoz egy luxusk**úrvához.


Túl leszel a szexen.


És neki azt is elmondhatod, hogy szűz vagy, nem fog kiröhögni, fizetni fogsz neki ő pedig mindent meg fog tenni.

jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl van értékelve az első alkalom. Az első tíznél sem profik a pasik, a gyakorlat teszi a mestert.
jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
22%
Oké.
jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%

Túl van értékelve? Lehet de az önbizalmat növeli és ha van önbizalom másképp állsz a nőkhöz

-és ami fontosabb- a nők is hozzád

jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

#2 es ezek szerint 52 évesen is szűz vagy.


Kérdező hallgass a 2 re és azonnal cselekedj. 52 évesen már csak pisilni fogsz tudni a fütyülőddel.

jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
mentálisan beteg vagyok ,megváltozott munkaképeséggű 50% az egészségkárosodásom ebbe a hónapba megyünk felülvizsgálatra hogy mennyi lesz megint.
jan. 18. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!