Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet megszokni a magányt...

Krómgyűrű kérdése:

Hogy lehet megszokni a magányt? 24/F

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, párkapcsolatom sosem volt, ebből adódóan szinte egyáltalán nem megy az ismerkedés, főként lányoknál.


Például most is van egy lány, akiért odáig vagyok, de rám se hederít.


Társaságban azonban szoktam lenni. Munkahelyen a kollégák között, otthon pedig a szüleimmel és a testvéreimmel, de mégis ürességet érzek magamban, mélyen odabent. Szinte már fáj.


Úgy érzem, hogy kénytelen leszek megszokni a magányt és az ezzel való együttélést, de még nem tudom hogyan.


Egyáltalán lehetséges-e így élni? Ha igen, hogyan?


Apropó. Valahol olvastam, hogy a hosszan tartó magány fizikai betegségeket is okozhat?

Mostanában időnként szúr a mellkasom bal oldala, néha erősen, néha gyengébben, pár percen keresztül.



febr. 5. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell megszoknod, tegyél ellene, hogy ne légy az. Én sem tudom megszokni, hogy felhíztam, teszek ellene, hogy lefogyjak.

Milyen társaságra vágysz? Barátokra vagy barátnőre? Mindkettőért lehet tenni.

febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Saját példából tudom, hogy nem reménytelen.

Mikor nős voltam az asszony átjárt az új szomszéd asszonyunkhoz haverkodni, akinek volt egy hozzád hasonlő fia. Namost addig - addig járogatott át, hogy össze is jött a kis tutyi-mutyi gyerekkel és le is lépett vele. Azóta gyerekük is lett.

Tehát ne add fel.

febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ohhh, jönnek majd ott a csajok, de mozdulj ki kérlek!!
febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy megtanulod feltalálni magad. Hobby, testmozgás, közösségi munka szentháromsággal lefoglalhatod magad.
febr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: Most, hogy tetszik egy lány, inkább az a cél, hogy barátnőm legyen. De általában nem is keresem senki társaságát, csak ha egy helyzet úgy adódik és kialakul valami.


#2: Sajnálom, hogy ez megtörtént veled. Nem mindennapi eset. Biztos szörnyű érzés lehetett.


#3: Kimozdulnék, csak nincs kedvem és nincs kivel.

febr. 6. 08:12
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Hobbim van. Mezőgazdaságban vagyok benne, de mellette szeretek szerelni, barkácsolni és motorozni. Ezek mind olyan dolgok, amiket egyedül csinál az ember. Most elkezdtem edzeni is egy jó hónapja, napi 4 alkalommal, odahaza.
febr. 6. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Pedig a munkahelyen a legkönnyebb ismerkedni. Én is ott találkoztam a férjemmel. :) Az edzőterem is jó hely az ismerkedésre. Kicsit legyél türelmes.
febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: Hiszek neked. Sajnos a munkahelyen épp a leszámoláson gondolkodok erőteljesen. :/ Ráadásul ez egy olyan hely, ami inkább férfi munka, mint sem vegyesen lennének itt az emberek.


Edzőterembe nem szeretnék járni, odahaza megvan a kellékem az edzéshez.

febr. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!