Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálok mindent. Lehet ez...

Insideraccon kérdése:

Utálok mindent. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Utálok mindent: utálom, hogy dolgoznom kell utálom azt, hogy az úgynevezett "barátaim"nem foglalkoznak velem nem írnak semmit és bármikor vágtam bárkihez oda, hogy ezt mindig azzal védekeztek, hogy azt hitték, hogy majd én írok. Felidegesítenek.

Ha dolgozom akkor nincs szabadidőm, de van pénzem viszont, ha nincs munkám akkor nincs pénzem viszont szabadidőm meg van majd itthon ülök egy hónapja halálra unom magam petig rengeteg hobbim van.

Azt érzem, hogy én futok mindenki után csak akkor tart ki néhány "barátommal" egy kapcsolat, ha ráírok, mert nekik eszük ágában sincs. F*szom kivan mindennel.

Szüleim is mindennap beszólnak valami miatt, ha pl remdelek valamilyen kaját és csak magamnak akkpr az a baj viszont, ha azután rendelek nekik is az a baj, hogy miért költöm a pénzt meg, hogy az ő idejükbe.....

20/f



febr. 7. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Először tegyél rendet a fejedben. Költözz el és szakitsd meg a kapcsolatot azokkal akik valójában nem a barátaid.

Viszont ha mindenki rossz a szemedben, akkor valószínűleg a te készülékedben van a hiba.

febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

El fog kapni a negativ spirál es bedarál.

Kapcsolj be pozitiv dolgokat. Vedd eszre a napban az apró jókat is meg stb

febr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1/

Lenyugodtam szal mostmár nemvagyok annyira dühös, de ez a melankólia mindennap rámjön viszont költözni nemakarok, mert szeretnék még egyetemre menni és nincs is miből elköltözzek

2/

Értem értem viszont valami a gyakorlatba?

Neked mi vált be?

febr. 8. 02:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Koltozz el, keress uj baratokat vegezz munkat egyetem mellett
febr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be! (mesterien űzöm)


[link]

febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csak találkoztál az élettel.
febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!