Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van,hogy valakinek tényleg...

Van,hogy valakinek tényleg inkább jobb egyedül?

Figyelt kérdés
Tehát 30 éves pasi vagyok. Magamat teljesen normálisnak tartom, barátaim is csak jókat mondanak rólam, mindig kedvesen bánok mindenkivel (nem ijesztően zakkant kedvesen csak ami a normális) Életem során ahányszor ismerkedtem lányokkal és lett belőle kapcsolat kivétel nélkül vagy megcsaltak vagy szimplán szó nélkül eltüntek. Mostanában elég stresszes volt az életem, akadtak betegségek is emiatt amit igyekszem minden erőmmel leküzdeni (panikbetegség, agorafóbia) szépen haladok vele, de ez miatt egyelőre csak részmunkaidőben tudok dolgozni ami nagyszó mert eddig ez se ment. Valahogy évek óta folyamat lejtmenet az életem, pedig mindig mindenkivel jót tettem, segítek ahol tudok, sportolok, semmi káros szenvedélyem sincs, nem vagyok kullancs egy kapcsolatban, de valahogy mégis egyszer sem jön össze egy rendes kapcsolat, utolsó lány is eltűnt kamu dumával miután megbeszeltuk,hogy akkor komolyra fordítjuk, nagy csalódás volt mert előtte évekig nem fogott meg senkiben semmi és bele szerettem, de persze nyilván már mással van és ezután már tényleg azt érzem,hogy nem akarom ezt az egészet mert csak megbántanak mikor én mindenem bele teszem, és mar nem akarok többet pofára esni, de mégis szeretethiányos vagyok és belül vágyok egy kapcsolatra, de az eddigiek alapján már nem is nézek rá egy lányra se mert elundorodtam az egésztől. Tudom majd jön magától stb, de kamasz korom óta ezt hallgatom mikor már az összes ismerősömnek gyerek, feleség stb. Lehet,hogy ez a sorsa valakinek,hogy egyedül találja meg a boldogságot?
febr. 18. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

30 éves férfiként nem ismered az enter billentyű fogalmát... Cool story bro.


Mi lesz veled, ha elromlik a hűtő, vagy a mosógép?

febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Hát figyelj, nem bántásból mondom, de amilyen szöveget lenyomtál itt nem csoda, hogy az emberek kerülik a társaságod..
febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd melyik volt az a rész amelyikből ez jött le? Teszem hozzá nem kerülik a társaságom 😀
febr. 18. 16:47
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
2-es:te végig szoktad olvasni ezeket az önsajnáló baromságokat?
febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy egy darabig jó egyedül, de ez csak időszak. Minél idősebb leszel, és minél tovább vagy egyedül annál nyomasztóbb lesz. Amúgy neked, most annyiban jó egyedül, hogy tudsz magaddal törődni, fejleszteni magad. Tudom, ez az "énidő" egy kicsit csajosan hangzik, de tényleg használd ki ezt az időszakot. Pl. gondolok a szorongáskezelés megtanulására.


Az, hogy miért csalódtál ennyit, nyilván nem tudom megmondani. Az is lehet, hogy volt okuk szakítani (nem megcsalni) mert hibáztál, csak nem vetted észre, ekkor meg nem annyira fejlett az önismereted. De az is lehet, hogy olyanokkal hozott össze a sors eddig, akikkel nem volt közös célotok, közös vonások, és ez így derült ki.

febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én pl imádok egyedül lenni, egyáltalán nem nyomasztó számomra.
febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

5-ös. Azért ezzel vitatkoznék. Én évekig elvoltam egyedül és nemhogy nyomasztó volt, inkább egyre jobban élveztem, a magam ura voltam és élveztem, hogy nem "nyavajog" vagy "utasítgat" egy nő. Persze mindenkinek más kapcsolatai vannak. Nekem ia azt dobta a gép, amit a posztolónak. Szörnyű nőkkel találkoztam életemben és nem azért, mert velem volt a hiba. Nagyon sok nő agyilag nem százas, nem életrevalő stb (megjegyzem férfi se).

És azt is hozzá tenném, hogy az egyedüllét se lesz nehezebb idővel, mert (sajnos) mindig lesz ismeretségi körből, akik szakítanak, elválnak, 40 de 50 felett is, így lesz társaság, ha tényleg nagyon egyedül van az ember.

A posztolónak megy annyit, hogy a "majd jön az igazi" az egy ordas nagy kamu. Egyrészt keresni kell, tenni kell érte, másrészt lehet, hogy így se jön el sose. Ha meg azt hiszed el is jön, attól még annyi minden változhat az évek alatt, hogy így is szétmehettek. Én nekem 1 hosszú kapcsolatom volt, aki a végén össze vissza hazudott és szakítottam vele, majd 1 - 2 év lazítás és megkönnyebbülés után kb 6-7 évig kerestem, mire megtaláltam az igazit, aki ma már a feleségem...

febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Hat gondolom koze van a "betegsegedhez".. eleg tulgondolos, csopogosnek tunsz. Legyel lazabb
febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ. Jelenleg egyedül jobb is amíg nem gyógyulok meg teljesen, de én is azt tapasztaltam,hogy borzasztó kritériumok vannak a lányoknál és én is több gyagyással ismerkedtem. Tisztelet a kivételnek természetesen. És nyilván senki nem tökéletes biztosan nekem is vannak hibáim amit nem veszek észre, de egyszer sem csináltam semmi olyat ami nem való egy kapcsolatba mégis kivétel nélkül megcsalás lett a vége vagy hülyének nézve kamu dumával eltűntek. Jól elvagyok most,nem sajnáltatok magam ahogy egyik hozzászóló mondta. Csak érdekel,hogy más is jobbnak érzi ha nem teszi ki magát a felesleges köröknek, időpazarlásnak persze ha nem egyből egy kifogástalan kapcsolatba kerül bele.
febr. 18. 17:21
 10/18 Manó11 ***** válasza:
100%
mielőbbi gyógyulást és egy boldog párkapcsolatot kívánok. egyébként,én is beteg vagyok pszichésen és fura a sors vagy Isten útjai kifürkészhetetlenek mivel nekem keresni se kellett,utamba jött egy rendes akkor még srác,aki már 24. éve a férjem. szóval ne add fel,bármi lehet
febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!