Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan dolgozzam fel ezt a...

Hogyan dolgozzam fel ezt a sok csalódást?

Figyelt kérdés

Exemmel 2 hónapja szakítottam, mert talált helyettem mást. Én eldöntöttem magamban, hogy nekem soha többé nem kell párkapcsolat, csak egy szükségtelen nyűg az ember életében. Volt még két pasi aki tetszett és el tudtam volna velük képzelni laza amolyan barátság extrákkal kapcsolatot. Mindkettőnél bepróbálkoztam, de egyik sem keres, egyik sem érdeklődik. Aki meg normális lenne és érdeklődik felőlem az meg engem nem érdekel, nem mozgat meg semmilyen szinten. 22N

Romantikus érzéseim vannak mindkettő irányában, túlzottan idealizálom. Egyik sem érdeklődik irányomban.

Egyszerűen más meg teljesen hidegen hagy.



márc. 1. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
22 évesen milyen sok csalódásról beszélsz? Hogy van két férfi, akit nem érdekelsz? Hűha! Én 10 éve egyedül vagyok. Randiból úgy átlagosan egy van évente. Ennyire érdeklem a nőket... Szóval ne siránkozz 22 évesen, hanem vegyél fel egy csinos ruhát és mosolyogj. Ennyi valószínűleg elég is lesz ahhoz, hogy érdeklődjenek irántad.
márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idő elintézi!😉
márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül vonzódsz azokhoz, akiknek nem kellesz. Ha akarsz vele valamit kezdeni akkor önismeret, önfejlesztés vagy szakember.
márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
2 hónap? Én a helyedben hagynám, neked már többé nincs esélyed a boldog életre. Sajnálom.
márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Nokent nehez

Nem tudod hogy a ferfi csak megb**ni akar vagy tenyleg érdekled

márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Én benne lennék barátság extrákkal kapcsolatban, de akár rendes kapcsolatban is, ha normális vagy. 30/F
márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Igy benne lennel hogy azt se tudod hogy nez ki?

Az igen...

márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem talán az lehetne egy első lépés, hogy belátod, hogy két sikertelen randi és egy szakítás még nem számít rengeteg csalódásnak, még csak soknak sem. Talán ha meglátod, hogy ezen mindenki átmegy, akkor már nem fogod magad akkora szerencsétlenségnek érezni.


Pl egy haverom felesége egyszer elvetélt 6 hetes terhesen, és azon drámázott - bocs a kifejezésért, de tényleg azt csinálta -, hogy azt a fájdalmat más el sem tudja képzelni. Majd egyesével kiderült, hogy az asztaltársaságnál minden (!) nő átesett ezen már. A feleségem egyszer két hónap leforgása alatt két ilyen vetélésen megy keresztül.


Szerintem próbáld egyszerűen átkeretezni magadban, hogy ez normális.

márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hm, hát érdekes válaszok vannak. Nyilván én sem állítom magamról, hogy majd jól megmondom a tuti megoldást - ahhoz nagyon kevés információm van Rólad.


A csalódások az élet részei, ez tény. Az idő meg mindent megold. Ez is tény. Csak amikor az ember éppen benne van valamiben ami fáj, akkor rohadtul nem érdekli, hogy mások mit okoskodnak az "idő majd mindent megold" témában.


Én is voltam fent is, lent is. Nagyon fent (karrier, párkapcsolat, stb.) és nagyon lent.


Nekem mindig két elcsépelt mondás segített: az egyik, hogy "mindig minden jól végződik, ha valami nem jó, egyszerűen csak még nincs itt a vége." A másik pedig az, hogy ha nagyon sz.r napod van, gondolj bele, hogy életed minden legrosszabb napját már túlélted.


Amit _ne_ csinálj szerintem, az az, hogy erőnek erejével kapcsolódni próbálsz. Nem kell. Lehet egyedül is létezni. Kell is néha, hogy az ember átélje a fájdalmat és a gyászt. Különben átviszed ezeket az érzéseket az új kapcsolatba és megmérgezed azt.


A barátság extrákkal dolog pedig veszélyes. Mert addiktív tud lenni: megmarad a függetlenséged mégis van valakid. Csak ha ehhez szoksz hozzá, akkor később sokkal nehezebb lesz 100%-ot adnod magadból valakinek - ragaszkodni fogsz a "szabadságodhoz" és közben rossz lesz, hogy nem vagy 100%-ban valaki másé. És ez így fog tovább is menni.


22 évesen belefér még pár egyéjszakás kaland, útkeresés, elesés és felállás, de ne ész nélkül.


És amikor már úgy érzed, hogy a párkapcsolat olyan valami, amire vágysz, és nem "szükségtelen rossz" akkor az jelzi, hogy itt az ideje hogy jöjjön valaki más.


Egyébként nem irigylem a lányokat. Van pár lány barátom és mindig ugyanazok a dolgok jönnek fel beszélgetéskor: 1. minden férfi hülye :) 2. ha valaki az első randin / másodikon odaadja magát, akkor az már nem érdekes a következő nap, ha meg nem, akkor nincs következő nap, mert a srácok a könnyebb elmozdulás irányába mennek. No de ez már egy teljesen másik topic lenne, és nem szeretném telespammelni ezt.

márc. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sracot le kell szarni ha csak dugni akar
márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!