Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor kezdeményeztetek...

Amikor kezdeményeztetek valakivel, nem féltetek attól ,hogy elutasít ? Mertek kezdeményezni ? Milyen módon ? Személyesen ? Közösségi oldalakon ?

Figyelt kérdés

márc. 23. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez benne van a pakliban, akár ezen az oldalon is.Ennek ellenére írtam már itt rá pár emberre, néha meglepően jó beszélgetés alakult ki.

Volt ghosting,volt aki nem írt egyáltalán,de ez mindenhol megvan azt hiszem.

Zárkózottak az emberek nagyon, főleg aki régebb óta magányos,vagy aki koppant nagyot mások miatt .

márc. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Mindenhogy merek mert jól nézek ki és okos is vagyok. Buliban kb 10 nőt szedek fel ha elmegyek. Aki tetszik arra rá merek írni. Olyan is előfordul hogy bejelölök egy lányt random az utcán ha bejön, aztán beszélgetünk és találkozunk stb stb.
márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon ritka, hogy én kezdeményezek. És mivel még ezek sem sikerültek, teljesen pesszimista vagyok az ismerkedések kimenetelét illetően. Mondjuk nyilván az sem véletlen, hogy én sem nagyon keltettem még fel mások érdeklődését, kb. egy kezemen meg tudom számolni a komolyabb érdeklődőket.


30fm

márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Azért ne legyél annyira pesszimista,kedves 3-as!

Sosem tudhatod,mikor és ki lesz,akivel elindul valami az életedben!


F


#1

márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárom ki, hogy sikerülhet majd valami. De én már nem nagyon keresem. Ha van, majd megtalál.
márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!