Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Leírnád mit csinálnál reggeltő...

Leírnád mit csinálnál reggeltől estig holnap és hétfőn (minden zárva) Budapesten, de teljesen egyedül?

Figyelt kérdés
Számítógépes játék és filmezés kivételével.
márc. 30. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Sorozatnézés, olvasás, recskázás. Holnap meg főzök is.
márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Kitakarítanám a lakást, rendet raknék a ruhásszekrényben, elpakolnám a téli ruhákat, alaposan kitisztítanám, leápolnám a bőr cipőimet, nyelvet tanulnék, lenne mit csinálni.
márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Elmenni sétálni, szekrény rendbe rakása jó móka valóban, lazsálás az ágyban, főzni valami fincsit és nézni ki az arcodból.
márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Kirándulás, autózás
márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

A ma elmész bulizni,később kelsz. Egyedül semmikép nem tanácsos inni semmit ,hogy mindig tudj magadra vigyázni. Otthon takaritok,kutyaseta többször,válogatom,mi a szemét ,mi nem,letisztitom/kimosom,ami marad,kidobálom a szemetet,főzök közben,a regi ruhák kidobasát folytatom. Mosok. Maszirozom a kutya labait ,hátát, olvasok,Edzek.

Hetfőn főzök ,táskat pakolok,ruhat próbálok.


Budapesten 24 lehetőség van szabadtéri futásra, szabadtéri edzésre ingyen. Margitsziget 24h,Honved teri park napkeltetol napnyugtaig street work out vagy kosárpályán csatlakozni az bort lévőkhoz kosarazni. Tudsz menni a Gellert hegyre nézelődni ejjel vagy nappal. Kirándulni lehet nappal a Budai hegyekben (Margithidtol kb km seta) ,a lehközelebbi kiserdő a 17-es villamos 2. Megallojanal van a Margithid Budai hidfotol.

márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék sétálni, fotózni, otthon rajzolnék, olvasnék
márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Agyhugyf.aszt kapnék, hogy tele van emberekkel az utca és mindenkit kerülgetni kéne jobbra-balra, amíg eljutnék A pontból a B-be. :D
márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Innék pálinkát vagy valami sört vagy alkoholt ami van otthon. Ha lehet akkor áthívnám ehhez havert vagy szomszédot bárkit akivel jóban vagyok. Ha nem akkor egyedül. Mivel nagyon jó nyárias idő lesz így emellett kint lennék az udvaron. Ha panelban lakok akkor meg számítógépen tolnék valami játékot. Bár én meghülyülnék panelban. Gyerekkoromban egy évtizedet laktam panelban de borzasztó volt. Nem tudnám újra elképzelni.
márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatnézés, sétálás, fözés, takarítás..
márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy félreértés ne essék, nem vagyok embergyűlölő, de ez az embermennyiség hihetetlen. Tegnap a vonatút után kicsit járni akartam a sok ülés után, és hát amerre sétáltam annyi embert egy helyen életemben nem láttam, kb néha alig tudtam kikerülni őket.
márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!