Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy ne csináljak annyi...

Hogy ne csináljak annyi hülyeséget a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Annyi baromságot csinálok hogy az kimondhatatlan, mert kivagyok mentálisan, háromszor voltam a pszichiátrián. Legutóbb a legjobb barátnőm itt volt és kidobáltam a dolgait mert összevesztünk, hazaküldtem.. azóta nem beszéltem vele és most írtam neki de gyáva vagyok, nem merem megnézni a választ. Rengeteg hülyeségen összeveszünk, csak annyira zavar engem hogy olyan témákban van amikről én nem szeretnék beszélgetni, de ha megmondom ezt neki akkor én vagyok a hülye. De tényleg sok hülyeséget is csinálok..

Igazából az a kérdés hülyéből lehet normális valaha, illetve, hogyan? Mert én szeretnék megváltozni de nem megy..


ápr. 1. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Önkontroll. Mi a diagnózisod ha szabad kérdeznem?
ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni magadon, önismeret, meditáció és akár szakember segítségével, csökkentsd a stresszt az életedben.
ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folytatni a terápiát
ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most megnézed mit írt és ideírod nekünk!
ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen idegrendszeri zavarok általában örökletesek. Mi a diagnózisod?
ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kognitiv terápiák valók erre.
ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!