Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves fiatalként hol tudnék...

22 éves fiatalként hol tudnék új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Eddig volt egy tök jól összetartó baráti társaságom, de bekövetkezett az, hogy külön utakon járunk, és szétesni látszik. Ha én nem írok a közös csoportba, akkor senki sem teszi. Szóval én is kezdem egy kicsit elengedni a dolgot. Két barátnőm van, akikkel beszélgetek, de velük is alig sikerül talit megbeszélni, meg látom, hogy akárhogy is, de eltávolodtunk. Szóval így ha belegondolok, igazából egy olyan barátom sem maradt, akire a szó minden értelmében rá tudnám mondani. Meg magamon is látom, hogy más irányba fejlődöm, és ők is, ami tök jó, csak ugye ez elszakadáshoz vezetett.

Jelenleg dolgozom, mellette levelezőn tanulok, szóval ott nem tudok barátkozni, mert zömmel 40-50es nők vannak.

Milyen sportegyesületeket, hobbikat ismertek, ahol velem egyidősökkel lehet ismerkedni? Mondjuk egyetemistákkal, és akkor már meg is lenne a közös téma.

Szeptembertől fogok sportra jelentkezni, viszont most a tárgyfelvételnél későn kaptam észbe és már nem tudom félév közben felvenni.

És igaz, hogy jól érzem magam “magányos farkasként” is, de bizonyos programokra (Művészetek völgye, koncertek, strandolás… stb.) szívesen mennék társaságban.

A válaszokat előre is köszönöm!



ápr. 6. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Akár itt az oldalon is :).

Vagy nézz facebookon eseményeket, vagy van ez a meetup nevű alkalmazás, ott lehet barátkozni. Mondjuk általában külföldiek használják, de ha megy az angol, akkor jófej emberekkel is összelehet futni ott. 24F

ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Fb-on van "legjobb barátnő" kereső csoport, ahol találhatsz új barátnőket.
ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár itt is:)F
ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!