Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves vagyok, de nem volt...

22 éves vagyok, de nem volt barátnőm akkor lehet még barátnőm, és normális életem?

Figyelt kérdés
Vagy ha eddig nem volt akkor már kicsi az esélye, hogy legyen barátnőm, meg később családom?
2018. nov. 18. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem se volt még de nem is izgat egyelöre a dolog , egy húsz éves boldog singli fiú
2018. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, persze. Nincs min aggódni. Csak ne stresszelj rá nagyon a témára. A többi jönni fog magától idővel, ha teszel érte.
2018. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 24 évesen volt az első párom :) Szóval ne aggódj ezen görcsösen, próbálkozz, és majd alakul.
2018. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem ettől függ:) Attól még simán lehetsz tök normális, rendes srác, hogy éppen még nem találtál senkit, akivel komolyabban együtt lennél:) Ne add fel a keresést, én drukkolok neked!:)

Nem következik egymásból a kettő, abból, hogy eddig nem volt, az, hogy sosem lesz:) Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, vagy éppen nem megfelelő csajoknál próbálkoztál stb:) Millió oka lehet annak, hogy eddig nem sikerült összejönni senkivel, vagy nem akartál, de ez nem határolja be azt, hogy ezután nem lesz senki:)

2018. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Mi számít neked normálisnak? 3 gyerek, feleség egy saját ház, egy unalmas monoton melóval?

Szerintem a boldogságodat keresd. És igen, lehet még ettől barátnőd, amúgy is kitolódott a gyerekvállalás és házasság (már ha van) időpontja.

2018. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
szia , nekem is 24 évesen lett barátnöm pont itt a gyk-n ismerkedtunk meg elötte én is azt hittem reménytelen a dolog... Kitartást elöbb utobb megtalálod az igazit ahogy énis megtaláltam, csak légy nyitottab :) Sok sikert! 24/f
2018. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
45%
Nekem se volt még autóm, de teszek érte. Biztos vagyok benne, hogyha normális vagy, akkor lesz párod, de tegyél is érte, ne csak ülve várd.
2018. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne lehetne? Ugyanannyi rá az esélyed, mint nekem, akinek már volt kapcsolatom, sok az egyedülálló lány, lehet próbálkozni.
2018. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Simán lehet még. Ne hallgass a majmokra.
2018. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Már nem lehet, nem alakultak ki nálad a megfelelő szociális készségek ami feltétlenül szükséges ahhoz, hogy nőd legyen.
2018. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!