Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hétvégi depresszió ellen tippek?

Hétvégi depresszió ellen tippek?

Figyelt kérdés

Semmi motivációm magamhoz sem mert ugyse lát senki. Ugyse érdeklek senkit akkor se hola bomlanék lefelé.

Olyanok maradtak csak meg barátok akik külföldön vannak vagy családosak és sokmindent amugysem tudok velük mit kezdeni. Csethez sincs kedvem velük.

Minden hétvégèn a csend vár, ha elmegyek valahova egyedül vagyok, nem jön be egy program sem, ki is nottem már abbol is hogy egyedül legozzak otthon, ezek miatt rámjön a reményvesztettség kilátástalanság depresszió. De kilépni az ajtón sincs értelme. Nem egyszer bántam már meg, hogy minek indultam el is. Meg igy az életnek sincs értelme.

De amugy a depressziónak sincs értelme, és idegesít, hogy rámtelepszik, mint egy lepra.



ápr. 19. 17:16
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*Akkor se ha
ápr. 19. 17:17
 2/25 anonim ***** válasza:
Na az egyetemen ezért utáltam a nyári szünetet, júniusban a vizsgaidőszak végen még 1-2 embert elcsíptem, aztán augusztusig 0 kommunikáció. Augusztusban éledt fel a Fb csoport, hogy mindjárt tárgyfelvétel, addig senkit sem láttam, mindenki nyaralt.
ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Én is egyedül megyek mindenhova,és jol érzem magam😀
ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

³n először így a 8.os ballagás után voltam kb. Vége a sulinak, lement a ballagási családi party is, elmentem csavarogni, ki volt halva a város is, le is ültem vmi megállóban hogy én haza se akarok menni, de mivel vmi gyermek intézet volt mögötte, így amikor mellém ült egy kisebbségi pasi, helyből azt hitte onnan jöttem ki az intézetböl, erre én meg rájátszottam hogy aha. Aztán meglepődött kérdezte nincsenek szüleid? Mondtam nincsenek. Le volt döbbenve meg neki állt sajnálni és mondta ő el se tudná képzelni pl az apja nélkül sem az életet.

Én néha meg mosolyogtam rajta mert cuki volt. De valahogy adta magát a sok kamu mivel nem akartam hogy tudjon rolam bármit is ki tudja minek ült mellém és szállt rám, csak mert biztos nem merő jóindulatból..


Na de akkor éreztem életemben először ezt hogy rovom a kihalt utcákat egyedül, voltam a törzshelyeinken/tereken is, ahol bandáztunk sokszor, voltam a társasházuknál is néhány oszttársnak(de nem akartam zavarni esetleg a családi összejöveteleket vagy ki tudja), és sehol egy szál lélek, és suli végeztével ez így maradt míg nem kezdődött a másik új iskola.


De most meg felnőtten meg a hétvégék. Ugyanez. Csak már nincs kedvem róni az utcákat..

ápr. 19. 17:35
 5/25 A kérdező kommentje:

És miatta szálltam fel egy buszra hogy úgy tegyek mintha mennék valahova es mennem kell. Mert másképp szerintem le se tudtam volna rázni ha elmondtam volna hogy csak úgy ott ülök és semmi. Es hazamentem. Es akkor mentem így egy nagy üres kört hogy egyaltalán minek indultam el otthonról.

Persze aztán évek alatt (a 8.osztály és a felnőtt dolgozó élet közt)barátok események sztorik, minden van, de most meg munka és antiszoc élet es a depresszió. Es nem tudok kitörni ebből hogy munka/kollegák meg a semmi.

ápr. 19. 17:49
 6/25 anonim ***** válasza:
Én van, hogy 2 órát is sétálgatok a városban, hétköznap is mivel munkanélküli vagyok. De inkább ilyen eldugott utcákon és főleg este. Egyébként azért is mert szeretek sétálni, kimozgat a depiből.
ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát most hogy mondjak is valami tippet, tudom ajánlani a futást, ez ilyen közhelyes dolog, de ha jól kifárasztod magad pl. nekem elég egy 15 perces futás, utána mintha kicseréltek volna.
ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha egyedül érzed magad, sportoljál,dolgozzál.
ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
8, a sportoljál és a dolgozzál rímmel.
ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

hat hetvegen mindenki a csajaval, pasijaval, hazastarsaval, gyerekeivel, masokkal, nagyival meg papival meg ilyeneknel vannak. Szetaludjak magukat, elmennek masokkal drogozni meg sorozni masnaposak, kulfold, ilyenek.


Hat ha zavar a nyari depresszio akkor aludd vegig. Fekudj le keson, kelj keson. Hamarabb eltelnek a napocskak.

ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!