Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek már?

Mit tegyek már?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni ezt az érzést.A menyasszonyom lecserélt egy 40 éves férfire akit 2 hete ismer.Én 29 vagyok,ő 21 éves.Azòta nem is kommunikál velem,teljesen kizárt az életéből és hiába próbáltam kérni hogy beszéljük meg,semmi.Remegek,a sìrògörcs kerülget és folyton arra várok,mikor jön vissza hozzám.Ő volt a mindenem úgy érzem nem bírom tovább és kinyìrom magamat már.
máj. 12. 01:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Hatalmas csalódás ez,de ő azt mondta ma is nekem,hogy alapvetően nem a férfi miatt hagyott el,hanem már nem nagyon akart velem lenni.Ezzel csak az a baj,hogy mégis velem volt éveket úgy,hogy nem mondta el.Vele terveztem,rá alapoztam a jövőt. Próbáltam kezdeményezni ma is,jöjjön el egy randira,próbáljuk meg újra,de hajthatatlan.Azt mondja "baràtok" azzal a férfivel...de kézenfogva sétálgatnak. Szerintem akkor is ez volt a valódi ok,apakomplexusos is picit,azt már észrevettem rajta eddig is.

máj. 12. 19:06
 12/27 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy írtál, már aggódtam, hogy komolyan valami önpusztító dolgot fontolgatsz.


Én is elkövettem egyszer a hibát, hogy megcsalás után, még én kértem meg, hogy próbáljuk meg újra, hiba volt.


Ennél többet érsz, ne add magad ilyen olcsón.


Tudj nemet mondani és ne bocsáss meg mindent.


Sajnos a párkapcsolat is olyan, mint az üzlet, minden be van árazva.


És ha ingyen vagy olcsón adod magad, akkor nem leszel értékes.


A története egyébként nekem sántít. Talán azért volt veled, mert kényelmes volt, valamilyen előnyt nyújtottál neki, közben ő meg félrekacsintgathatott…


Van aki szeret több vasat tartani a tűzben.


Egyszer már azt is előadták nekem, hogy egy nő külön választ apának valót (a gondoskodó típus, megállapodik) és gyereknemzőt (ideális férfi, de nem állapodik meg). Persze olyan nő ismerősöm is volt aki ezt baromságnak tartotta.


A lényeg az, hogy most egyelőre ne magadban keresd a hibát.


Ne akarj nála új esélyt.


Ne kezdj új kapcsolatba.


Nyugodj meg, csinálj valamit, ami megnyugtat (valami hobbi, vagy csak naponta fuss a természetben).


Ha hív ne vedd fel.

máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#11: Ne pedálozz, semmi értelme, egy olyan szinten más emberért hagyott el, akivel nem tudsz versenyezni. (Nem feltétlenül azért, mert jobb, hanem mert más). Ráadásul már hazudozik is össze vissza a lány.

Gondolj bele, ha az a pasi el tudta csábítani, akkor a lánynak olyan dolgokra van igénye, amit akkor sem tudsz megadni neki ha megnyered a lottót és fejreállsz.


#7

máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Olyan szinten más,hogy 40 évesen a szüleivel él,nekem meg itt van a házam,autòm,közös állatok...
máj. 13. 07:35
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Minél inkább könyörögsz neki, minél inkább futsz utána annál jobban hizlalod az egóját. Egy 21 éves nő még próbálgatja a határait, szórakozik a férfiakkal, arra kíváncsi meddig mehet el, mit tud elérni különböző személyiségű férfiaknál. Ezért nincs is értelme 21 évesen elköteleződni házasságban, mert ezekből lesznek sok esetben a válások.

Az exed még éretlen ilyen szempontból. Az új pasast is próbálgatja és téged is talonban tartogat azzal hogy még mindig kommunikál veled.

Ő most szórakozik, feszegeti a határait. Minél több "pincsikutya" szalad utána neki annál szórakoztatóbb az élet, hiszen ettől hízik az egója.

Minél többet könyörögsz neki, minél jobban körülliheged, annál jobban aláásod a saját önbecsülésedet. Mert lementél kutyába!

Tudom sz*r ez a helyzet, majd csak évekkel később fogod látni hogy mennyire nem kellett volna puncsolnod neki.

Volt hogy én is futottam olyan szekér után ami nem vett fel (legalábbis házasság szintjén nem), és utólag láttam csak hogy mekkora hibát követtem el azzal hogy könyörögtem neki.

Saját magadért legyél erős és kezd el újraépíteni lelkileg magad hogy legyen kedved majd egy másik nővel (aki meg tud becsülni) egy új kapcsolatot kezdeni. Gyűjts erőt hogy majd határozottan el tudd utasítani amikor később megbánja a döntését és visszatáncolna hozzád. Sokan elkövetik azt a hibát hogy ilyenkor visszaengedik azt aki elhagyta őket.

Egyébként minél jobban könyörögsz neki annál szánalmasabb leszel a szemében. Mert egy férfira szeretnek felnézni a nők. De ha te mindig megalázkodsz, lemész kutyába, siránkozol, koslatsz utána akkor szerinted mennyire vagy határozottnak, férfiasnak nevezhető?

Ne a nő tetteivel foglalkozz, hanem a saját viselkedésedet elemezd ki!

máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15 ös mindent leírt.
máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igen,ma már nem kerestem.Az a baj,hogy szeretem annyira,hogy egy esélyt adnék még neki,ha vissza szeretne jönni.Kérdés,hogy majd mi lesz ebből,valóban visszajönne-e vagy sem.
máj. 13. 19:14
 18/27 anonim ***** válasza:

#14: Teljesen mindegy, hogy neked mennyi pénzed van, mint látszik... Mármint az ő esetében. Mondjuk elég bajos szerintem, hogy te az új pasi pénztárcájában is tudsz turkálni

Az számít mit kap tőle, amit tőled nem, bármi legyen az, esélytelen vagy vele szemben


#15 Egyébként jókat ír, de inkább onnan nézd, hogy ha lemész kutyába, akkor a férfiasságot csorbul az ő szemében minél tovább csinálod annál jobban lenéz majd, annál kevésbé tekint férfinak, annál kevésbé érhetsz el bármit nála. Ez a hajó elment...


#13

máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Napi 1 óra séta többet ér neki,mint a velem töltött 4 év.Elmentünk rengeteg helyre együtt,munkát szereztem neki,házat adtam a feje fölé...
máj. 14. 07:10
 20/27 anonim ***** válasza:

#19: És továbbra is csak anyagiakban méred a kapcsolatot... Kezdem kapisgálni, mi a gond.


#18

máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!