Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek már?

Mit tegyek már?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni ezt az érzést.A menyasszonyom lecserélt egy 40 éves férfire akit 2 hete ismer.Én 29 vagyok,ő 21 éves.Azòta nem is kommunikál velem,teljesen kizárt az életéből és hiába próbáltam kérni hogy beszéljük meg,semmi.Remegek,a sìrògörcs kerülget és folyton arra várok,mikor jön vissza hozzám.Ő volt a mindenem úgy érzem nem bírom tovább és kinyìrom magamat már.
máj. 12. 01:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Dehogy anyagiakban!Rengeteget foglalkoztam vele,ő volt az életem!Folyton masszìrozgattam,szeretgettem. Nekem olyan problémáim voltak,hogy a gyűrűt sem hordta,ő nem akart olyan helyre eljönni velem,ahova én szerettem volna,viszont ő elvárta ezt fordítva.Folyton kisérgettem helyekre,mert egyedül nem mert elmenni,még boltba se.
máj. 14. 07:21
 22/27 A kérdező kommentje:
Ha rossz kedvem volt,sohasem akart vigasztalni,csak nevetett...persze,hogy ilyenkor megkérdeztem,hogy szeret-e még.Ilyen esetben pedig haragudott rám.
máj. 14. 07:23
 23/27 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg...hogy én voltam,aki mindenben támogatta mindig,és nélkülem szinte semmit nem tudott csinálni.Most,hogy felkerült Pestre,egyedül kellett megoldania dolgokat és kinyìlt neki a világ és egyből ellökött.
máj. 14. 07:25
 24/27 A kérdező kommentje:
Évek óta le se tojta a születésnapomat,a névnapomat,viszont én mindig gondoltam rá.Egyoldalù volt ez a kapcsolat de mégsem akartam otthagyni,mert szerettem,bíztam benne,hogy majd változik.
máj. 14. 07:27
 25/27 anonim ***** válasza:

Kérdező! Azt te sem gondolhattad komolyan, hogy egy most 21 éves nő majd az első pasijával fogja leélni az életét és más férfire rá sem néz?

Ez ma 2024-ben csak a mélyen vallásos embereknél szokás.

Mert ezek szerint a nő most 21 éves és 4 éve van veled. Tehát 17 éves kora óta. Te meg megpróbálod "lefoglalni" egy házassági ajánlattal.

A te részedet megértem, valahogy be kell biztosítanod magadnak a fix nőt, de a nagy számok törvénye alapján te is láthatod, hogy a nők és a férfiak nagyobb százaléka soha nem a első párjával házasodik! Akik meg igen, azok általában el is válnak, mert később jönnek rá hogy nem tapasztalták még meg hogy milyen egy másik emberrel együtt lenni, nincs összehasonlítási alapjuk.

Ebben az esetben is csak az történt, hogy egy 17 éves lány ahogy fejlődött, idősödött (21 éves lett), ki szeretné próbálni hogy ki lehet a hozzá valóban illő pár.

És bizony ez egy tini kapcsolatból nem fog kiderülni.

Én sem vagyok a híve annak hogy valaki "virágról virágra szálljon", de annak sem hogy el legyen ítélve azért a másik mert szeretné megtapasztalni hogy ki a vele összepasszoló pár. Főleg hogy tiniként, 17 évesen másként gondolkodott mint pl 21 évesen. És majd ahogy idősödik, tapasztalatokat szerez az élet minden területén, megint másként fog gondolkodni a 30-as éveiben.

Te egy irányítható 17 éves tinilányt akarnál még mindig magadhoz kötni, de ő már nem úgy gondolkodik ahogy 4 évvel ezelőtt. És bizony ehhez joga van!

Jobban járnál ha a korosztályodnak megfelelő, veled egyidős nőt keresnél magad mellé. Azok a nők már tudják mit/kit akarnak. Igaz őket már nem fogod tudni irányítani.

máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ő egy elesett ember volt mindig is.Az apukája meghalt,gyakorlatilag a lakásból ki sem mozdult addig,amíg engem meg nem ismert.Irányìtani kellett valahogy,mert pl.azt sem tudta pár hete,hogy a telefonszàm elé oda kell írni,hogy "06"...
máj. 14. 10:40
 27/27 anonim ***** válasza:

26-os:

Akkor ezek szerint szerinted attól jó egy párkapcsolat, ha te az adott nőnek az apját pótolod?

Jó neked apapótléknak lenni?

Neked nem az lenne a feladatod hogy a szülők el nem végzett munkáját elvégezd! Nem erről kellene szólnia egy párkapcsolatnak.

Ha egy ilyen ember házasságot köt akkor szoktak kijönni a valódi problémák. Pl mikor kiderül hogy nem tudja felelősségteljesen kezelni a pénzt, nem tud komoly ügyekben döntéseket hozni stb.

Miért akarsz magad mellé egy problémás nőt?

Ezen kellene elgondolkoznod. Miért vennél a nyakadba hosszabb távra ennyi problémát? Ezzel az erővel egy gyereket is örökbe fogadhatnál.

Egy normális párkapcsolatnak nem a másik pátyolgatásáról kellene szólnia. Persze segítjük a párunkat de úgy hogy ő felnőtt felelősségteljes ember, mi csak hozzáadunk ahhoz egy kis pluszt hogy jó legyen a kapcsolat. De nem a másik gyámjaként kell viselkedni. Látszik is hogy a "nevelésed" alapján kezd fejlődni a nő. Rájött hogy más férfiak is léteznek rajtad kívül. Ennyit értél el vele.

Hagyni kell hagy tapasztalja meg az életet. Te meg keress egy olyan nőt akinek komoly a gondolkodása és nem 8 évvel fiatalabb tőled.

máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!