Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vannak még mindig egyedül?

Miért vannak még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Van pár férfi ismerősöm, konkrétan most 3 jut eszembe, 30-hoz közeliek, az egyikük már el is múlt, tudtommal nem a férfiakhoz vonzódnak, még sincs párkapcsolatuk...ez hogy alakul ki???

Az egyiküket évek óta ismerem, még korábban kérdezgettük, hogy áll a csajokkal, de most már inkább nem is kérdezünk semmit, de nem értem. Helyes, jó munkája van, tök normális, társasági életet él, stb, mégis, soha még komoly kapcsolata nem volt.

Egy másik, ő mondjuk kicsit fura, magányos, nem túl beszédes típus, de pl táncolni jár, ahol azért lehet ismerkedni, meg tud is értelmes dolgokról társalogni, de szintén semmi kapcsolata még nem volt...

Egy harmadik, ő meg elég macsós stílusú, humoros, ráadásul sokaknak is tetszik, legyeskedik is állandóan feltűnően csinos lányok körül, mégsem jár senkivel mióta én ismerem - több, mint 2 éve...

Hülyén jönne ki, megkérdezni, h a fiúkat szeretik-e, de másra már nem tudok gondolni....Sok ilyen pasi van?? Mi van velük? Nem hiányzik nekik egy női társ?



2013. jún. 16. 13:58
 1/7 anonim válasza:
68%
Van aki egyszerűen elvan magában is. Vagy még sok olyanról is tudok akik nem szeretnének komoly párkapcsolatot, vagy még valami célt elakarnak érni és csak utána, nagyon sok oka lehet rá.
2013. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok nő ismerősöm van, akiknek még 40-hez közeledve sincs férjük, de szerintem ez azért van, mert nem volt szerencséjük. Pedig nem csúnyák, inkább szépek, okosak, értelmiségiek, van társasági életük, egyik sem az a tipikus lúzer, csak egyszerűen nincs szerencséjük. Sajnos van ez így. Inkább az a ritka, akinek szerencséje van. A többség szerintem csak azért él hosszú házasságban, mert megalkuvó és lenyel mindent a házastársának. A boldog házasság szerintem ritka.
2013. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi ok állhat a háttérben! Van, akinek nincs sikere a nőknél, van, akinek önbizalma nincs, vagy olyan, aki nem talál magához valót, vagy aki nem akarja komolyabb kapcsolattal lekötni magát. De olyat is ismertem, akinek volt valakije, de annak a valakinek férje volt, ezért a lehető legnagyobb titokban tartották.
2013. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.szerintem ez a rohadt média miatt van meg sok nő irreális igényei miatt.én is kedves vagyok,nem ártok senkinek se,okos is vagyok,mégse volt még senkim és nem is nézek ki rosszul.talán még átlag feletti külsöm is van.21 vagyok.
2013. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És amugy meg hiába akarnak valakit ,ha nem talál olyat akihez illene vagy önbizalomhiányos.Engem is volt hogy

lebu zizott egy lány az utcán közbe nem is ismert.Mondjuk ritka egy ótvarul és igénytelenül nézett ki,tipikusan ez az ingyen k urva kategoria kb.

2013. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, nagyon jól érzem magam egyedül. Nem vagyok homo, megnézem a lányokat, viszont a szex hidegen hagy. Vannak barátaim (nők, férfiak vegyesen), és számomra ez ki is elégíti a társaságot. Tudok kompromisszumokat kötni, de kompromisszumban élni, azt nem. Ha lenne egy társam, vagy zsarnokként uralkodnék rajta, vagy - ha lenne elég esze és ereje, hogy ezt nem hagyja -, akkor az életünk egy hidegháború lenne. Ezt nem kívánom egy nőnek sem, és magamnak sem. Így viszont teljesen jó, a segítőkészségemet kamatoztatom a barátoknál és a munkahelyen (amit szintén barátok közé sorolhatok), a fáradt gőzt pedig kieresztem otthon, és senki sincs, aki szenvedne tőle (max szegény gépem, ha éppen lefagy :) ).
2013. jún. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...hát akkor elfogadom, h ilyen van, nem minden pasinak kell, h legyen egy társa..másmilyenek vagyunk.
2013. jún. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!