Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha egyedül...

Mit csináljak, ha egyedül leszek nyáron?

Figyelt kérdés
Az összes barátom elmegy másik városba dolgozni, nyaralni, stb.. Munkám nekem is lesz, de csak két hetes. Nagyon félek, hogy nem tudok majd mit kezdeni magammal, nem tudok majd kivel bulizni menni, ide-oda. Ha sokat vagyok egyedül és nem megyek emberek közé, mindig befordulok és depressziós leszek. Nem akarom, hogy megint ez legyen. Mit tehetnék?
2013. jún. 15. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor itt az ideje valami újat kipróbálnod. Keress valami új hobbit, vagy valami közösségi dologba is belefoghatsz, ahol új barátokat is találhatsz! Az egész a kreativitásodra van bízva!
2013. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Hol laksz? Hány éves vagy? Stb...

nem mindegy ám, hogy egy 12 évesnek vagy egy 20 évesnek adunk tanácsot! :)

2013. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
53%
Nem tudom, hogy férfi vagy-e, vagy nő, vagy hány éves, de általában keresni kell egy jó, online játszható játékszoftvert/látogass el rokonokhoz/beszélj velük telefonon.
2013. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Írd össze, mely könyveket akarod elolvasni, mely filmeket akarsz megnézni.

Átrendezheted a cuccaidat, amire rég nem kerítettél sort.

Járj fel rejtvényfejtő oldalakra, közösségiekre, ahol hozzászólhatsz téged is érdeklő témákhoz!

Keresd fel a rokonokat, beszélgess többet a szüleiddel!

Nem mondom, hogy menj strandra, moziba, mert egyedül én sem mennék.

Megtanulhatsz főzni, sütni - ha srác vagy, akkor is hasznos dolog.

És végre kialhatod magad. Ez is egy nyári program. Elrepül az a pár hét hamar:(

2013. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok és lány.
2013. jún. 15. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
és hol laksz? :)
2013. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Fel társkeresőre és randizz onnan neked tetsző pasikkal! :)
2013. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Tanulj meg sütni,főzni,varrni,hímezni,járj el kocogni,futni,kosarazni,focizni,amit csak akarsz! :)

Pláne az ilyen sportegyesületekben a tagok az esetek 90%-ban mindig nagyon nyíltak az újakkal szemben,szóval nem lesz gond! :D

Meg nézz filmeket,sorozatokat(nekem az Odaát az egyik kedvencem,csak ajánlani tudom ha bírod a drámai természetfelettit horrorral párosítva! :D),olvass képregényeket,mangákat(el nem hinnéd mennyi féle van,még van külön lezbiknek meg melegeknek is!),nézz animéket(komolyabb függőséget okoz,mint a cigi! :DD),rajzfilmeket,én pl. még a mai napig imádom a Bátor a gyáva kutyát! :D Meg jó néhány régebbi Scooby-Doo filmet is.

Keress Youtube-on zenéket,mondjuk Simpl Plan-t,Green Day-t,My Chemical Romance-t,30 Seconds To Mars-ot,stb.! :D

Rajtad múlik,hogy milyen életed lesz! :)

2013. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 FAKESZmester válasza:
45%

csapj egy jóféle házibulit :DD

de csak ha Debrecni vagy környéki vagy ;))

2013. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
meg*
2013. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!