Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 35 évesen hol találok magamnak...

35 évesen hol találok magamnak barátnőt, úgy 22-25 éves nők között?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam, hiába próbálkozok senki se akar megismerni, akivel én szeretnék.

2013. júl. 24. 22:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
49%
Ahhoz képest, hogy milyen helyzetben vagy, kicsit túlzóak az elvárásaid. Én a helyedben már egy 36 éves, kisgyerekes elvált nőnek is örülnék, de te tudod, mit tudsz nyújtani, mennyire lehetnek magasak az igényeid..
2013. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
társkereső?
2013. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
45%
Szerintem nem a szemüveggel lesz itt a probléma:). Milyen ember vagy, mesélj egy kicsit magadról?.
2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
45%

"Én a helyedben már egy 36 éves, kisgyerekes elvált nőnek is örülnék"

Ezzel az a gond,hogy valószínű a nő sokkal gyakorlatiasabb és a gyerek is már viszonylag nagy. Egy olyan ember,akinek még nem volt családja vagy hosszabb kapcsolata, szerintem fél attól,hogy túl sok dolgoknak kell megfelelnie.

2013. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Szerintem eggyáltalán nem magasak az igényeim. Egy elvált nő a gyerekével inkább egy egzisztenciális pasast szeretne, aki el tudja tartani a családot, hiszen ma már egy keresetből nagyon nehéz megélni. Plussz ott a gyerek, gyerekek akiket ruháztatni, iskoláztatni kell, azért az se egy pár fillér. Mellesleg egy anyuka nem fogja tolerálni az én tapasztalatlanságomat . Persze csak szerintem.
2013. júl. 25. 16:17
 16/40 A kérdező kommentje:

10:45


Teljességgel eggyetértek.

2013. júl. 25. 16:18
 17/40 anonim válasza:
Azért egy kis önbizalom kellene ám, ne így állj a dolgokhoz, tudom, hogy nehéz, de férfi vagy, ne kétségbe ess hanem legyél férfi. Mindenkiben van valami szép, vonzó. Lehet, hogy akit kinézel annak pont nem kellesz, de lehet van valaki akit te nem veszel észre:)
2013. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Nézd én meg vagyok elégedve magammal, nem vagyok ronda. De ha valakinek tetzsenék azt észre venném, de levegőnek néznek.
2013. júl. 25. 19:55
 19/40 anonim ***** válasza:
Próbálkozz társkereső oldalakkal. Ird be a Googleba a társkereső szót és fogsz találni egy csomót, mint pl randihely.hu, keresztenytarskereso.hu, szivkuldi.hu, randivonal.hu stb.
2013. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Huh próbálkoztam már rengeteg társkereső oldalon, de semmi.
2013. júl. 27. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!