Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 35 évesen hol találok magamnak...

35 évesen hol találok magamnak barátnőt, úgy 22-25 éves nők között?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam, hiába próbálkozok senki se akar megismerni, akivel én szeretnék.

2013. júl. 24. 22:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
kontaklencse. de 30 felett keressél.
2013. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tegezhetlek-e, szóval ha megbántalak, előre is bocsánat.

22 éves vagyok, és ne haragudj, de sose járnék olyannal, aki ennyire öreg hozzám :S és aki mégis összejönne veled 22-25 éves korban, annak nem te kellenél, hanem a pénzed... mielőtt bárki lek..vázna, én nem vagyok ilyen, az alkalmi kapcsolatokat elítélem.

Biztos vagyok benne, hogy nem a szemüveged az oka, hogy ennyi idősen még nem volt barátnőd. Teszel érte valamit, hogy új emberekkel ismerkedj? Ha annyira zavar a szemüveged, használj kontaktlencsét.

2013. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Amikor szakemberhez jártam depresszió miatt, pont azt mondták hogy ebből a korosztályból válogassak, mert köztük nagy eséllyel található szintén tapasztalatlan nő. Ha látnál engem képről vagy személyesen, ledöbbennél, nem látszik rajtam h 35 vagyok, egy éve pl személyit kértek tőlem amimkor sört rendeltem.

De ha ne 22-25 között keressek, akkor hol? 30 felett? Hol találok olyat 30-35 között aki elfogad olyannak amilyen vagyok? Mármint elfogadja hogy eddig nem volt tapasztalatom? Mert nekik már más kell. Egzisztenciális, önnálló lakás, kocsi stb. Nem azt mondom hogy pénzes pasas de azért legyen különálló élete. Főleg 1 v 2 gyerekes elvált anyának. Én nem vagyok ilyen, nos akkor hol, kivel ismerkedjek? Vagy haggyam az egészet és keressek egy kötelet? Vagy mi? Akkor én nem érdemlek meg senkit?

2013. júl. 29. 08:40
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolók: szerintem hagyjuk ki a kort,mármint ne határoljuk be szűken, a kérdező is írta,hogy nem is az a legfőbb gondja.

Én voltam több társkeresős randin,de nekem az volt velük a probléma,hogy olyan volt,mint valami kölcsönös vallatás:)

Ha nem így találkozik az ember a másik féllel,akkor ezek az infók szépen lassan adagolódnak és nem lesz kényszeredett a helyzet,csak a probléma ott van,hogy hol lehet találkozni olyanokkal,akik szintén ismerkedni akarnak,de felszabadultabb formában.

2013. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

A 22-es vagyok (mármint a 22 éves 22. válaszoló), és azt hiszem, találtam valamit, ami lehet érdekelne. Ő se találja a párját, veled egyidős és nő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__46..

Szerintem írhatnál neki ;)

2013. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is ismerem, már rég írtam neki, de nem válaszolt.
2013. júl. 29. 19:33
 27/40 anonim válasza:
Tegyél fel egy képet magadról, most már nagyon kíváncsi vagyok.
2013. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Adj egy e-mail címet és küldök.
2013. júl. 29. 21:26
 29/40 anonim ***** válasza:
és még mindig a szüleiddel laksz?
2013. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. aug. 2. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!