Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 35 évesen hol találok magamnak...

35 évesen hol találok magamnak barátnőt, úgy 22-25 éves nők között?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam, hiába próbálkozok senki se akar megismerni, akivel én szeretnék.

2013. júl. 24. 22:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi lennék hogy nézel ki ugy talán több tanácsot adhatnék lehet nem a belsőddel van probléma hanem külsöleg :) de az könnyen korrigálható. Küldj képet és megmondom mit tégy magadon szebbé de ha nem akarsz nem gond.


Külön ajánlanám hogy sportolj de gondolom túl fiatalosan nézel ki a korodhoz képest és vékony testalkatod van. Erősítsd meg a férfiassági jegyeidet.

2013. okt. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Akkor jó nagy baromságot mondtak neked. 25 év alatt az ember még baromira éretlen, nem családban gondolkodik, inkább a pillanatnak él. Én 25 alatt szóba se álltam volna egy 30+ pasassal, valahogy papókának tűntek. Most 28 évesen már inkább ők érdekelnek, mert egyértelműen kezdek felnőni ehhez a korosztályhoz, pont mivel lassan én is 30 leszek. Ez a szemüvegesdi meg szintén hülyeség. Gondolom nem SZTK- keretes gyógyszemüveged van, hogy ilyen gátlásaid legyenek miatta :D
2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Hello.


Nem SZTK-s ma már, de régebben az volt.

2014. ápr. 22. 22:49
 34/40 anonim ***** válasza:
Lassan 3/4 év eltelt a kérdés kiírás óta. Hogy állsz azóta?
2014. ápr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"Meg amúgy eléggé visszahúzódó személyiség vagyok ill. voltam."


Ebből látszik, hogy nem stimmel itt valami. Egy valóban visszahúzódó személyiség nagyon ritkán ír nyílvánosan magáról ilyeneket.


A kérdésedre a válasz: sehogyan sem, ne is álmodozz róla.


A 22-25 éves nők okosabbja ebben a korban még nem akar gyereket, házasságot, stabil párkapcsolatot, a butábbja pedig akkor megy hozzá egy magadkorú pasihoz, ha akkora apakomplexusa van, mint egy ikerház, vagy annyi pénzed van, hogy megveheted a fél Magyarországot zsebből. (Akkor viszont 35 évesen nem volnál szűz, mert a halommániás ember soha nem az.)

Ennek a nőtípusnak azonban nem egy szűz pasi kell, aki eddig anyuka szoknyáján ragadt, és retteg a nőktől, hanem egy Védelmező, stramm Apuka.


Értsd: neked sem a 22 évesek, sem a 25 évesek között nincs esélyed. Ha van némi esélyed, akkor a nálad 20 évvel idősebb nők között keresgélj, és olyan típust keress, mint a kedves mama.

2014. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Ez baromság...miért kéne 20 évvel idősebbet?
2014. ápr. 23. 18:55
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy konzekvenciát vonhatsz le a hozzászólásokból: a gyakorikerdesek.hu egy rakás sz-rt sem ér annak, aki válaszokat is vár, nem csak világgá szeretné kürtölni gondját-baját.
2014. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
hol laksz???
2014. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Bp.
2014. szept. 21. 20:25
 40/40 anonim válasza:
Miujság? Találtál nőt?
2022. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!