Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, 160 magas, elég sovány a magam szempontjából.

Eddig egy barátnőm volt az is vagy két hónapig, semmi komolyabb kapcsolatom nem volt azóta, és ennek már vagy 5/6 éve. Úgy érzem senkinek nem kellek, jól megvannak nélkülem is, 1/2 ember szokott csak velem beszélgetni a munkában unaloműzés képpen.

Nincsenek barátaim, nem vagyok az a túl okos, nagybeszédes tipus, a lányok is lenéznek, minta ott sem lennék, pedig nem vagyok annyira csúf sem szerintem, sem büdös sem káromkodós önző barom, bezzeg azoknak vannak barátai meg barátnői...

nem tudom hogy folytassam szóval élni sincs már kedvem...sehová sem megyek mert nem akarok egyszerűen undorom van már ezekből az arogáns emberekből

nem tudom mi a bajuk, azért mert alacsony és sovány vagyok, és nem viselkedem úgy mint egy nagy beképzelt fasz?

lassan depressziós leszek

mit kezdjek? mit változtassak, legyek önző idióta, játszam a barmot? úgy talán felfigyelnek rám, komolyan már nem tudom mihez kezdjek....



#magány #egyedüllét #depresszió #önző-arogáns emberek
2013. aug. 2. 17:40
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem kell megváltoznod! Csak egyszerűen nem vagy ilyen tucat fiú.. én is ilyen vagyok, csak lányban. Én sem nagyon kellek a mostani fiúknak, amit nem is igazán bánok, mert ezek a mostani fiúk olyan gyerekesek meg hülyék.. Sajnos hülye világban élünk, és átérzem a helyzetedet, én is nehezen találtam normális barátokat. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz majd magadnak egy rendes lányt, csak még várni kell rá :/ Fel a fejjel! :)
2013. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17L vagyok. Ha gondolod írhatsz nekem privátot szívesen elbeszélgetek veled ezekről a dolgokról hátha tudok segíteni,ha csak egy kicsit is :)
2013. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
első vagyok. írhatsz nekem is nyugodtan :)
2013. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Találd meg az utad, a hivatásod. Most keress lelkivezetot.


Ajtó elotted nyitva

Hosszú padsorokon át,

fenn látod mestered,

ki lenéz rád.


Kovesd, légy tanitvány

a két fa melyrol

tanit tekintete,

A virágzo orokélet, amely vár.

2013. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem veled van gond, hanem csak a helyzettel. Talán csak még nem találtál olyan embert a környezetedben aki hasonló hozzád. Talán azok az emberek is úgy éreznek mint te, és elbújnak otthon, mert ők is úgy érzik nem kellenek senkinek. Semmiképpen ne változz meg, főleg ilyen rossz irányba ne. Majd találsz hozzád illő, normális embereket!
2013. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, néha úgy érzem, emberszámba se vesznek. Tudnék barátokat találni simán, csak azok nem barátok lennének, hanem felszínes, rosszindulatú emberek, ilyenekre meg nincs szükségem. Nem könnyű normális barátokat találni, ráadásul olyat, aki a barátod akar lenni. Mert én találtam ilyeneket, de egyiknek se kellek, mert túl sok problémával küzdök, depressziós vagyok és senkinek nincs egy olyan emberre szüksége, aki lehúzza őket a rossz hangulatával. Úgyhogy remélem, sikerül megoldani a problémáimat.
2013. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele, mint Te!

21 éves lány vagyok, normális, kedves, aranyos, szerintem olyan csúnya sem, ápolt vagy, szorgalmas stb.

Mindenképpen folytasd, rossz helyen keresed a barátokat, hidd el, nagyon sok ilyen rendes ember létezik még, biztos beléjük botlasz majd. Én is ebben bízok, bízni és kitartani kell mindig, akármilyen nehéz és reménytelen is e percben.

Ne változtass a viselkedéseden, hidd el a bunkók csak a plázacicáknál jönnek be, és az nem olyan huu de nagy szerelem, hanem a látszat, ez a menő.

Kitartást kívánok!

2013. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, én is pont így voltam... Mindennap öngyilkos akartam lenni - én hülye - és azóta van már egy ugyanolyan különc fiúbarátom, aki nagyon szeret engem. Szóval rád is vár valahol egy lány! :)
2013. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!