Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én akarok rohadtul...

Csak én akarok rohadtul öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Szentségit.

Én ezt már nem bírom..


2013. aug. 4. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%
Pont ezért izgalmas a halál, mert nem tudod mi van utána. Az élet unalmas és kiszámítható. Én szívesen meghalnék bármikor, pedig nincs különösebb bajom de egyszerűen semmi nem motivál arra hogy éljek...
2013. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
Vannak akik Afrikában (vagy máshol) éheznek, halálos betegek, elveszítették a szeretteiket, árvák...és még is élni akarnak! Gondold át, hogy mit mondasz!
2013. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 LeftBehind ***** válasza:
84%

Miért jön mindig valaki az afrikaiakkal? OK,szar nekik - FELFOGTUK!

Kérdező - Heti 6 napot melózok,alig kapok fizetést,nincsenek barátaim,20 évesen szűz vagyok,utálom magam és nem úgy néz ki,hogy bármelyik tétel a közeljövőben változni fog. Azt hiszed nem unom a banánt? Legszívesebben nyomatnék egy kör kötél mentes bungee jumping-ot. Az egyetlen dolog ami visszatart,az a tudat hogyha megteszem,után csak még nagyobbat szopnák.

2013. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
40%
Látom vannak még értelmes emberek. Őszintén büszke vagyok most a válaszolók nagy részére, az értelmesekre! Olyan rossz nézni, mikor valaki kiír facebookra vagy ask.fm-re egy ilyet, és mindenki szidja vagy bíztatja csak. jó látni, hogy vannak még kedves, és jószándékú emberek.
2013. aug. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát van a lelkisegély, azokat fel lehet hívni esetleg, vagy beszélgethetsz egy rokonnal, vagy egy pappal, vagy egy haverral, el lehet menni másik pszichológushoz, aztán el lehet járni többfélét sportolni emberek közé beilleszkedni, ami javítja a kedvet, vagy kérdezz meg minél több embert hogy mi a véleményük szerintem, jobb kedved lesz a beszélgetéstől és információt szerzel. Sok jót lehet cselekedni.
2014. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mit mondjak én már elhatároztam hogy megölöm magam csak az nem tudod hogy hogyan.
2014. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ha emberek között vagy lemerítenek, míg ha egyedül csak őrlöd magad?


Hát egy mód van a boldogságra, hogy megtalálod az örömöt, az egyedüllétben

2015. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Menj háziorvoshoz azzal h depresszióban szenvedsz.
2017. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nem vagy egyedul.

En is megdoglenek mar.

Csak en nem tudnam megtenni, ezert inkabb varok, hogy mas megoljon.


Ha valaki meg akarna olni, nem ellenkeznek tul sokat. Sot, meg nyilatkozatot is irnek neki, hogy en kertem ra, hogy oljon meg, hatha ugy nem csukjak le erte.

2018. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!