Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki olvassa, kérem adjon...

Fame17 kérdése:

Aki olvassa, kérem adjon tanácsot!? Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Mostoha apám kérdezte tőlem hogy kell e pénz mert akkor menjek el vele dolgozni. Szabadtéri munka volt és precízen kellet volna dolgozni.Így mondtam h nem de lemegyek mert muszáj mert ha nem mennék el veszekedés lenne. Azt mondta h ne menjek, ilyen hozzá állással meg végkép ne. Így mikor mostoha apám elment anyám elkezdett megverni mert hogy majd a mostoha apám ő vele fog veszekedni amiért ilyen vagyok. Aztán kistesóm közém és anyám közé állt hogy engem ne verjen de anyám oda ütött neki és arrébb lökte. Fél éve derült ki hogy biszexuális vagyok . Akkor egy hétig vertek folyamatosan mígnem pszihológushoz nem kerültem. Már 1 hete nem kell járnom. Mostoha apám teljesen le vette rólam a kezét már anyám is azt mondta hogy főtt kaját kapok iskolakezdésre meg kapok füzeteket megy egy tollat.Folyamatosan a homoszexuális csúnyább szavával jellemez engem. Mondtam neki így fél év után hogy megyek rendes apámékhoz. De ő nem engedett el. Azt mondta majd ha idén be töltöm a 18at után oda megyek ahova akarok. Teljesen össze vagyok zavarodva nem tudom mit tegyek. Kérem aki olvassa ezt segítsen!

17 éves fiú vagyok!



2013. aug. 6. 20:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

Huu hát mit is monjak..ez elég gáz...egyrészt nem kell mindenkinek kitálalni, elvégre ez a Te magánügyed, senki másra nem tarozik. Másrészt meg mindenképp kérj segítséget Édesapádtól, meséld el neki, hogy bánnak veled! Sok sikert! :)

17/L

2013. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Huu hát mit is mondjak..ez elég gáz...egyrészt nem kell mindenkinek kitálalni, elvégre ez a Te magánügyed, senki másra nem tarozik. Másrészt meg mindenképp kérj segítséget Édesapádtól, meséld el neki, hogy bánnak veled! Sok sikert! :)

17/L

2013. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!