Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom, ami decemberbe ért véget. Azóta rengeteg fiúval összeismerkedtem neten, persze mindeggyikkel más időpontba. Legtöbbjükkel terveztük a találkozás utáni kapcsolatot, de valahogy mindig elromlott és nem lett ezekből semmi. Mi lehet velem a baj? Nem vagyok se k**va, se semmi ilyen és mégse találok számomra megfelelő partnert:(
2013. aug. 14. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ne neten keress életre szóló párt.
2013. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én interneten csak egy lánnyal ismerkedtem meg, de neki kerek perec meg mondtam, hogy nekem ő kell. Aztán jött a találkozó és már első randin egymásnak voltunk teremtve. Több mint két éve együtt vagyunk:) Szerintem rossz fiúkkal ismerkedsz. Elég sokan csak "etetni" fognak téged a mai fiúk, de ha nyitott szemmel jársz, akkor előbb utóbb rátalálsz(vagy rád talál) a megfelelő fiú ne csüggedj idő még van mint a tenger. Azt meg ne csináld, hogy szimpla "éhezésből" összejössz fiúkkal, mert azokból nem lesz semmi.
2013. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak egy ideig nagyon rosszul viseltem az egyedüllétet és most teljesen abba a tudatba élek, hogy az 'igazi' nélkül halok meg...
2013. aug. 14. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind így van ezzel ki hasonló cipőben jár nem vagy te se kivétel, ezt el kell viselni és meg kell tanulni egyedül is lenni. Előbb utóbb úgy is lesz normális kapcsolatod. Hány éves vagy egyáltalán? Ilyen felfogással az a baj, hogy nem lát tisztán az ember és könnyen belecsúszik egy kamu kapcsolatba, de nem hinném, hogy azt akarod. Tehát szedd össze magad és gondolkodj pozitívan!:)
2013. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!